Jak mít opět přehled o zbývajícím čase baterie na MacBooku?

0

Apple-Store-icon-100x100Jak všichni určitě víte, indikátor zbývajícího času baterie zmizel s příchodem aktualizace mocOS Sierra 10.12.2. Momentálně se u baterie zobrazují akorát procenta. Sice to dříve byl jen odhad zbývajícího času, ale hodně uživatelů tuto funkci postrádá. Naštěstí existuje pár aplikací, které tuto funkci dokáží vrátit zpět.

  • 1. Battery Health

Battery Health 2 je jedna z nejlepších monitorovacích aplikací pro Mac. O „zdraví” a stavu vaší baterie ví úplně všechno a navíc také zobrazuje čas, který zbývá než se vám baterie vybije.

Po nainstalování se na liště objeví ikonka a po kliknutí na ním se zobrazí menu aplikace, které zobrazí celkový stav vaší baterie. Dokonce vám zobrazí odhadované časy pro jednotlivé aktivity, které budete na svém MacBooku dělat.

Kromě techto úžasných funkcí můžete nastavit, aby se vám zbývající čas zobrazoval na liště.

  • 2. Battery Monitor

Aplikace Battery Monitor je podobná jako aplikace předchozí, ale má o mnoho minimalističtější design.

 

Aplikace je tak po vizuální stránce o mnoho příjemnější. Opět si můžete po rozkliknutí ikonky nastavit, že chcete zobrazovat zbývající čas na liště.

  • 3. Battery Time Indicator

Předchozí dvě aplikace byly zcela zdarma, bohužel tato už je placená. Pokud vás nezajímají všechny ty věci kolem vaší baterie a hledáte jen jednoduchý způsob, jak zobrazit zbývající čas baterie na listě svého MacBooku, pak je tato aplikace pro váš asi nejvhodnější řešení.