Vyhledávač letenek nejen na léto

0
Vyhledávač letenek

Český vyhledávač letenek, se kterým se neztratíte

Dnes si ukážeme, jakou aplikaci můžete využít pro letecké cestování. Tato aplikace je ryze českým dílem a je vyhledává ze všech letů ten nejvýhodnější přímo pro Vás. Vyhledávač letenek Kiwi.com najde přesně tu cestu, kterou budete potřebovat.

icon
Kiwi.com: Cheap Travel DealsKiwi.com s.r.oTravelFreeStáhnout

Úspěšný projekt z Brna

Ještě než vyhledávač letenek Kiwi existoval, mohli jste ho znát jako SkyPicker. Dnes funguje na poměrně (pro uživatele) jednoduchém principu. Snaží se vyhledávat nejvýhodnější lety a společností, které mezi sebou běžně nespolupracují. Krom toho umí tento vyhledávač letenek najít spojení pro vlaky i autobusy.

Vaše spojení

Vyhledávač letenek v první řadě umožňuje to, co přesně každý potřebuje. Vyhledat nejvýhodnější letecké spojení. Zadáte výchozí a cílové letiště, informace o pasažérech a také datum příletu a odletu. Let jde tak kombinovat přes více měst. Vybrat si můžete přímé lety, pokud jsou k dispozici nebo vyfiltrovat pouze určité letecké společnosti.

Vyhledávač letenek

Půjčení auta nebo ubytování

Kiwi umí také vyhledat výhodně půjčení aut v místě pobytu. Všechno najdete přehledně v aplikaci a nebudete trávit dlouhé časy googlováním toho, kde byste vůz sehnali za nejvýhodnější cenu. Mimo to tento vyhledávač letenek umí vyhledat ubytování v místních hotelech. Damé mů větší šanci než Trivagu?

Položka „prozkoumat

V této části aplikace najdete zajímavá místa, která byste mohla navštívit. Aplikace vám během pár kliků zobrazí zajímavá místa ve městěch a je schopna jednoduše zobrazit zmiňované hotely, půjčovny aut, ale také právě letecká spojení.

Vyhledávač letenek