Apple před několika lety zahájil produkci snímků ze série „Shot on iPhone“. Jedná se však o naaranžovanou práci profesionálů, což sice přidává snímkům na kvalitě, ale ubírání na přirozenosti.

Z tohoto důvodu se objevuje i řada fanouškovských projektů, které zachycují svět iPhonem z pohledu běžných uživatelů. Jedním z takových projektů je i video z národního parku Yellowstone od fotografa Harshita Vora, který se rozhodl nechat své profesionální náčiní doma a na iPhone 7 Plus natočil několikaminutové video, v němž zachytil letní atmosféru jednoho z nejznámějších národních parků v Severní Americe.

Při natáční užíval aplikaci Filmic Pro, tedy jednu z nejlépe hodnocených aplikací určených pro záznam videa. Video bylo následně upraveno v programu Final Cut.

Otřesy a jisté nepřesnosti potvrzují to, že autor nepoužil při pořizování videa žádné stabilizátory a iPhone držel v ruce. Nejedná se tedy o záznam, který by si s iPhone 7 Plus nemohl pořídit jakýkoli běžný uživatel bez užití doplňkových zařízení.