Tři aplikace pro lepší instagramové fotografie

0

Nejrozšířenější a nejznámější foto sociální síť na světe Instagram mě v poslední době opět začala hodně bavit. Proto se v tomto článku podíváme na tři nejlepší aplikace, které by Vám k pořizování a následné úpravě fotografií rozhodně neměly chybět. V App store jsou „dobrých“ aplikací na úpravu fotografií desítky. Ovšem ne všechny si získaly přízeň instagramistů.

Picfx

První z trojice vyvolených je aplikace Pixfx, která nabízí pestrou paletu efektů, rámečků a dalších vymoženostní, které při úpravě fotografií rozhodně oceníte. Prostředí aplikace je vcelku příjemné a intuitivní, hned tedy víte, kam tapnout a kde co změnit. Ostatně jako u většiny fotoaplikací. Přijemné je i vrstvení efektů, které na sebe můžete postupně skládat do té doby, než Vám fotografie padne do oka. A jak již jsme také zvyklí, nechybí ani možnost sdílení na sociální sítě a hlavně na instagram.

icon
PICFX ~ Edit Photo & VideoActive Development LimitedPhoto & VideoFreeStáhnout

VSCO CAM

Tuto aplikaci jsem pořídil nedávno a okamžitě jsem si jí zamiloval. Je totiž velice jednoduchá a nabízí vše co pro instafotografie potřebuji. Hlavním kouzlem této aplikace je, že pořídí snímek snad dřív, než naplno stisknete spoušť. Samotná akce je velice rychlá oproti Applovské aplikaci. K úpravě fotografií je k dispozici deset „základních“ efektů, které jsou opravdu insta. Samotnou fotografii můžete také pouze doladit pomocí úpravy kontrastu, jasu, šumu, barevného vyvázění a podobně. Opět nechybí ani možnost uložení obrázků do galerie a sdílení na sociální sítě v čele s instagramem.

Item not available.

Snapseed

Známá a oblíbená foto aplikace Snapseed nabízí snad vše, co potřebujete k úpravě fotografie. Od automatického vyladění obrázku až po různé rámečky. Hlavním rysem této povedené aplikace je úprava pomocí gest, tedy většinou pomocí tažení prstu po displeji a to jak vodorovně, tak svisle. U efektů je vždy dostupných hned několik variant, které můžete podle libosti dále upravovat. Výhodou této aplikace je, že můžete upravovat i celé fotografie a né pouze instagramový rámeček.

icon
SnapseedGoogle LLCPhoto & VideoFreeStáhnout

Hipsta.cz – Fotky jsou naše vášeň