Jak stahovat z internetu přímo na iPhone?

Jednou z vad na kráse, které iPhony od Applu trápí, je v našich očích až přehnaná starost o bezpečí. Bezpečnost je samozřejmě velice důležitá, ale pravdou také je že jistá řešení jsou navíc. Nejinak tomu je i v případě iTunes, což je užitečná aplikace hned v několika ohledech, ale nutnost další aplikace pro klasické stahování písniček je prostě nepohodlné. Jedna věc je, že bychom měli skladby kupovat druhá pak, že existuje aplikace Spotify, kde můžete streamovat hudbu zdarma, případně offline za nízký poplatek. Kvůli tomu tady ale nejsme a proto bych vám chtěl ukázat, jak stahovat přes aplikaci Documents.

K čemu aplikace je?

Aplikace jednoduše umožňuje stahování z internetu, což mnoha uživatelům chybí. Při prvním spuštění vás krátký průvodce připraví na to, co vám může aplikace nabídnout. Najdeme zde několik složek, kam lze uložit opravdu vše, co vás napadne. Ve spodní liště pak najdeme jednoduchou navigaci obsahující hlavní stránku s dokumenty a záložku Services, kde můžeme sdílet soubory přes internet s ostatními uživateli. Jediné co je potřeba, aby měla aplikaci i druhá strana.

Stahovat

Zajímat nás ale bude především ikonka prohlížeče Safari v pravé spodní části úvodní obrazovky. Kliknutím nebo přetažením ikonky doleva spustíme prohlížeč aplikace, který umožňuje stahovat jakékoliv soubory přes internet.

Stahovat soubory přímo není bezpečné

Důležité je upozornit, že stahovat soubory přímou cestou do iPhonu není v žádném případě bezpečné. Pokud ale stahujete skladby přes iTunes, velký rozdíl v tom nebude, protože iTunes škodlivý soubor nezastaví. Pokud ale budete chtít stahovat z internetu, uvědomte si nebezpečí a zamyslete se nad každým souborem, který chcete stáhnout.

Kde aplikaci stáhnout?

Níže přikládám odkaz ke stažení aplikace. Stažení je zdarma, platí se za absenci reklamy která je ale přijatelná a dá se s ní fungovat.

icon
Documents: Files, PDF, BrowserReaddle Inc.ProductivityFreeStáhnout

Těšit se můžete na další aplikace. Ve výběru je i varianta App Store, kde najdete spoustu placených aplikací úplně zdarma.