Tvrzená skla od BLUEO Gorilla Type – Nastala doba Gorilí

Revoluce v ochraně chytrých obrazovek dorazila na český trh. Tvrzená skla od společnosti BLUEO.

gorillablueo

Nejpokročilejší technologie výroby tvrzených skel je konečně dostupná i v České republice. Čínský trh opět povrdil, že umí nabídnout vysoce kvalitní produkty a nebojí se jimi prezentovat i před těmi nejnáročnějšími zákazníky v Evropě. Právě v této chvíli společnost BLUEO EU DISTRIBUTION s.r.o. naskladňuje BLUEO ochranná tvrzená skla Gorilla Type pro obrazovky chytrých telefonů, tabletů a hodinek v nejvyšší kvalitě tak, aby je mohla poskytnout nejširšímu spektru spotřebitelů a maloobchodních i velkoobchodních zákazníků.

BLUEO™ Česká republika

Společnost BLUEO EU DISTRIBUTON s.r.o. získala oficiální zastoupení pro prodej značky BLUEO™ a proto má jako jediná v České republice výhradní práva na prodej skel Gorilla Type. K dispozici jsou již nyní na oficiálním e-shopu www.gorillaglass.cz a také v kamenných prodejnách v Brně a Praze, kde si můžete všechny prohlédnout. Můžete si je také vlastnoručně vyzkoušet a případně nechat našimi zkušenými techniky rovnou i nalepit. Není to však ani potřeba. Všechna skla Gorilla Type se aplikují tak snadno, že by to zvládla i cvičená gorila!

tvrzená skla blueo

Tvrzené neboli temperované (z anglického tempered = tvrzené) sklo není v dnešní době žádnou novinkou na trhu. Každý, kdo se rozhodl investovat do svého zařízení nemalé finanční prostředky, jistě přemýšlí jak tuto investici co nejvíce zúročit. A tedy jak nejlépe oddálit potřebu koupi nového zařízení. Tuto funkci právě tvrzená skla splňují. Ochraňují telefony, tablety, hodinky, dokonce čočky telefonních fotoaparátů, a několikanásobně tak prodlužují jejich životnost.

Tvrzená skla BLUEO pro většinu mobilních zařízení

  • Apple iPhone
  • Apple iPad
  • Apple Watch
  • Samsung
  • Xiaomi
  • Huawei

S nalepeným sklem Gorilla Type, tedy nejkvalitnějším ochranným tvrzeným sklem na trhu, se už nemusíte bát každodenního poškození, odření nebo oprýskání obrazovky pod ním. Sklo se díky unikátnímu japonskému 0,18mm lepidlu, rozprostřenému po celém povrchu skla, samo neodlepuje a drží jako přibité. Na skle se téměř neobjevují stopy po otiscích prstů nebo běžné mastnoty našich rukou. Dokonce statečně vzdoruje i vodě, kterou při nakapání na sklo seskupuje do neškodných kapiček.

Některá naše skla, uzpůsobená speciálně pro hráče mobilních her, dokonce odolají i stopám po zpocených dlaních oddaných hráčů, ztracených v čase a prostoru. Budou se zamlouvat jistě i těm, kdo si nenechají ujít bezchybnou eleganci originálního matného vzhledu. Jiný typ skel Gorilla Type  chrání vaše soukromí – v dnešní době jsou informace vysoce ceněnou komoditou. Nenechte nikoho strkat nos kam nemá a nalepte si na telefon tvrzené sklo, které se při náklonu o 30 stupňů  do strany zcela zatmí a umožní tak neukázněným čumilům vidět na vaší zapnuté obrazovce jen černočernou tmu.

sklo pro hráče

Některá z Gorilla skel jsou dokonce ohebná, ačkoli to nejsou folie. Tato skla jsou obohacena o NANO částice, díky kterým se jakékoli drobné oděrky, pokud se je podaří způsobit, časem samy vyplní, a obnoví tak původní ochrannou vlastnost. Jiná Gorilla skla oproti tomu staví váš zrak do pozice priority. A to tak, že redukují nebezpečné modré světlo, které obrazovky produkují. Toto jemně dožluta zabarvené sklo nejen že ochrání obrazovku před poškozením, ale navíc zanechá vaše oči odpočaté a váš spánek hluboký a osvěžující i po dlouhém koukání do obrazovky. Toto sklo je jedním z nejžádanějších, jelikož poškození zraku a poruchy spánku způsobené modrým světlem jsou již vědecky prokázaným faktem.

„Anti-blue tvrzená skla jsou dostupná pro modely iPhone 6/6S, iPhone 7/8, iPhone X/XS“

anti peep ochrana soukromí iphone

Mirror tempered glass

Je nám jasné, že máte rádi svoje mobilní zařízení. Měli byste proto mít rádi i sami sebe za to, že jste si je pořídili! A na oslavu sebelásky není nic ideálnější než naše speciální ochranné tvrzené sklo se zrcadlovým efektem. Při zhasnuté obrazovce se v něm budete odrážet tak dokonale, že všechna zrcátka necháte jednou provždy doma. Konec rozbitých zrcadel a sedmi let neštěstí!

BLUEO SKLA

BLUEO ŘADA DUSTPROOF skla „proti prachu“

Pohybujete se často v prašném prostředí? Jste venku víc než doma a život bez chytrého pomocníka si už ani neumíte představit? Pak jistě oceníte variantu ochranného skla Gorilla Type která se pyšní speciálně konstruovanou proti-prachovou mřížkou v otvoru na sluchátko. Toto zaoblené tvrzené sklo, které plně pokrývá celou přední stranu telefonu jej tak nejen chrání před poškozením, ale navíc telefon učiní i vysoce prachuvzdorným.

tvrzená skla

Naše nejlepší tvrzená skla se pyšní vlastnostmi King Konga mezi gorilami. A to doslova!

Toto dokonale čiré, 3D zaoblené a za tepla tvarované, plně krycí a na telefonu téměř neviditelné tvrzené sklo je nejnovějším přírůstkem do této gorilí rodiny. Snoubí v sobě ty nejosvědčenější vlastnosti a přednosti všech svých předchůdců společně s nejpokročilejšími technologiemi výroby. Výsledkem je profesionální, ultimátní sklo které dokonale chráněný telefon nechává působit “nahým” dojmem.

tvrzená skla od blueo

Co ale všechna ochranná tvrzená skla od BLUEO spojuje, je elegantní tloušťka 0,2 – 0,3 mm, diamantová tvrdost 9H, vysoká odolnost vůči mechanickému poškození. Dále také vysoká průhlednost, sametová hladkost poskytující maximální citlivost na dotek. Vysoké rozlišení a dokonalá čitelnost obrazovky i při plném světle. Ochranná skla samozřejmě nijak neovlivňují funkčnost přední kamery ani snímače Face ID u novějších modelů.

obsah balení blueo

V rozhodování mají naši zákazníci naprostou volnost, sjednotili jsme totiž ceny našich skel tak, aby cena nebyla pro uživatele rozhodujícím faktorem při výběru. Zaplatíte totéž za sklo čiré, zrcadlové nebo matné. Můžete se tak zcela svobodně rozhodnout, které sklo je zrovna pro vás to pravé. Jediný rozdíl v cenách hraje model zařízení na než sklo pasuje.

Za ochranné sklo pro Apple iPhone 6/6S a 6S+ zaplatíte 495 Kč. Tvrzené sklo pro iPhone 7 a 7+ a také 8 a 8+ pak 695 Kč. U novějších modelů bez otvoru pro tlačítko plochy se cena pohybuje od 945 Kč (iPhone X, XS a XR) do 1195 Kč (iPhone XS Max).

tvrzená skla od blueo

Hodinky Apple Watch tvrzená skla od BLUEO

se budou pyšnit prvotřídním sklem za 895,- ať už jsou zbrusu nové, nebo na ně spoléháte už několik let.

watch sklo

Pro iPady nabízíme dva druhy ochrany – extra odolné čiré sklo a stejně tak odolnou folii imitující papír pro umělce a nadšence do Apple Pencil. Cena obou druhů skel je stejná, 795 Kč pro iPady Mini a Air a 895 Kč pro profesionální řadu iPad Pro.

Za balení se dvěma kusy ochranných sklíček pro fotoaparát telefonu iPhone X, XS, XR nebo XS Max zaplatíte pouhých 220 Kč.

Aplikaci jakéhokoliv skla provádí naši školení technici na prodejnách v Praze a Brně za 99 Kč.

blueo zadni folie

Gorily se nám staly vzorem – věříme sami v sebe, učíme se z historie a tak se neustále zdokonalujeme. Držíme celosvětově pospolu, když se ženeme za stejným cílem, a dáme tak za výsledky našeho snažení bez mrknutí oka ruku do ohně. Seběvědomě nabízíme v oblasti ochrany obrazovek to nejlepší, co současný světový trh produkuje. Jdeme s dobou a chceme, aby to nejlepší mohl nyní vlastnit opravdu každý, a mohl si to pořídit z pohodlí svého domova.

Protože každý je výjimečný a zaslouží si individuálně to nejlepší, co zcela vyhovuje jeho potřebám. A také proto, že každé chytré zařízení si zaslouží majitele tak chytrého, že znatelně prodlouží jeho život maximální péčí a opatrností. A nebo třeba bude trochu líný a přenechá práci našemu tvrzenému sklu s doživotní zárukou. Ochrannému sklu silnému, majestátnímu, odolnému a seběvědomému. Jedinečnému temperovanému sklu Gorilla Type. Jestli chcete udělat radost sobě, své peněžence a nebo někomu, na kom vám velmi záleží, zvažte nákup toho posledního tvrzeného skla, které kdy bude váš telefon, chytré hodinky nebo tablet potřebovat.

My za něj ručíme.