Nemusíte kupovat placené aplikace v App Store. Postačí jednoduchá aplikace.

Nedávno jsme vás informovali o aplikaci Documents, díky které můžete libovolně stahovat soubory z internetu a otevírat je. Z internetu ale nestáhnete většinu aplikací, které se běžně nachází v App Store a jsou placené. Tyto aplikace stojí často přehnaně moc peněz a každá ušetřená koruna se může hodit. Jak na to se podíváme v dnešním článku!

Problém stahování z internetu

Jak už to tak bývá, společně se soubory se čas od času podaří stáhnout i nežádoucí programy, které váš iPhone buď zavirují a nebo značně znepříjemní jeho užívání. Zároveň může být stahování z internetu nepohodlné a zdlouhavé. Ohledně skladeb sice nemáte jinou možnost, v případě aplikací však můžete sáhnout po jiném a zdaleka příjemnějším řešení.

Placené tituly v Tutuapp

Tutuapp je jednoduchá aplikace s designem klasického obchodu s aplikace. Najdete zde většinu aplikací, které jsou v App Store placené. Zároveň zde najdete i jiné, povedené aplikace, které se zkrátka nevešly do výběru pro App Store. Řada z nich však stojí za vyzkoušení.

placené

Tweakbox jako záloha

Tato aplikace pak slouží jako záloha v případě, že byste nějakou appku v Tutuapp jednoduše nenašli. Opět se jedná o příjemně navrženou aplikaci a obrovských obsahem různých titulů. Některé jsou slabší, jiné velmi povedené. Platí ale, že jsou zde aplikace zdarma.

placené

Zpravidla platí, že aplikaci, která se nenachází v Tutuapp najdete v Tweakboxu a obráceně. Ideální je tak kombinace obou aplikací najednou.

Výhody placené aplikace

Placené aplikace mají certifikát od Apple a nemusíte po jejich stažení nic řešit. V případě těchto dvou aplikací je však nutné aplikaci povolit v nastavení, k čemuž vás aplikace navede. Každou další aplikaci je pak nutné opět ověřit v nastavení. Jedná se sice o zdržení, každopádně jen nepatrné a s výhledem a ušetřené peníze jistě výhodné.

Aplikaci po několika měsících vyprší certifikát. Je tedy nutné aplikaci přeinstalovat, protože certifikát znovu obnovit nejde.


Není to však legální způsob získávání licenci k aplikací a redakce nenese žádnou odpovědnost za případné postihy, problémy se zařízením či kompatibilitou.