Neomezená mobilní data jsou snem nejednoho uživatele mobilního telefonu. V zahraničí jsou již někteří operátoři schopni neomezená data svým zákazníkům nabídnout. V České republice to byl však zatím stále sen. T-Mobile vydal novou tiskovou zprávu, kde představuje neomezené balíčky svým zákazníkům na léto. A podle všeho mají být zdarma.

Neomezená mobilní data pouze u T-Mobile

T-Mobile je jediný operátor, který s tímto konceptem přišel. Zatím nejsou informace o tom, že by další operátoři chystali obdobné nabídky. Je však velice pravděpodobné, že konkurence bude muset také nabídnout podobné podmínky svým zákazníkům. T-Mobile chce svým zákazníkům věnovat maximální pohodlí ve své sítí, která je nejkvalitenější v České republice. K nabídce přidal také pár slov ředitel společnosti T-Mobile pro Českou republiku, Juraj Bóna.

Chceme našim rezidentním zákazníkům dopřát bezstarostné léto plné zážitků, kdy mohou jednoduše čerpat mnohem více dat, než jsou zvyklí. A když mluvíme o neomezených datech, tak to tak i myslíme.Máme nejlepší mobilní síť v České republice a chceme, aby si ji naši zákazníci v létě užili naplno. Posouvat mobilní datový trh v Česku chceme i nadále a s podobnými kroky rozhodně nekončíme.“

Neomezená mobilní data pro využití na léto

T-Mobile tuto žhavou nabídku představil jako akci pro své zákazníky na léto. Balíček s neomezenými daty bude neomezený jednak po stránce objemu přenesených dat, ale také na rychlosti využívání datového připojení. Balíček pro neomezený mobilní internet bude platný na dobu 30 dnů. Aktivovat si ho však zákaznící T-Mobile mohou vícekrát. Akce se spouští ve čtvrtek 20. června 2019. Služba bude končit 31. srpna o půlnoci.

Podívejte se také na nové dodatečné balíčky od T-Mobile.

Převádění mobilních dat do dalšího období? Je to tady! Který operátor to umožňuje?

Pro bežné zákazníky nebo pro firemní?

Podle toho, co T-Mobile uvedl ve své tiskové zprávě, tak tato služba nebude dostupná pro zákazníky, kteří mají výhody plynoucí z rámcové smlouvy. Ta se týká firemních zákazníků. Tiskové oddelení T-Mobile jsme však oslovili s otázkou, zda je tato informace platná, či nikoliv.

A teď cena…

Každého z nás napadne, jakou cenu si bude T-Mobile za tuto službu vlastně účtovat. T-Mobile bude tuto službu nabízet ZCELA ZDARMA. Balíček platný 30 dnů si můžete aktivovat kolikrát chcete a nezaplatíte za něj ani korunu.

Vše najdete v Můj T-Mobile

Neomezený mobilní internet

 

AKTUALIZACE (14:29): T-Mobile odpověděl na náš email, že tato nabídka skutečně není platná pro zákazníky, kteří mají výhody z rámcové smlouvy. Mohou ji tak využít zákazníci se smlouvou na rodné číslo nebo malé podniky.