Nejvyhledávanější aplikace v App Store #1

0

1Sazka

Obrovská suma, kterou můžete skrz EUROJACKPOT vyhrát láká tisíce lidí. S aplikací pro iPhone si můžete po tažení čísel ihned zkontrolovat, zda nejste mezi šťastlivci, kterým se na bankovní účet připíše alespoň část ze soutěžní sumy.

Item not available.

2Whatsapp

Jeden z nejoblíbenějších on-line kecálků pro iPhone používá čím dál více uživatelů. Není také divu, jedna zpráva odeslaná přes Whatsapp vyjde totiž mnohem levněji, než jedna obyčejná sms zpráva, za kterou průměrně platíme 1 Kč.

icon
WhatsApp MessengerWhatsApp Inc.Social NetworkingFreeStáhnout

3Skype

Nejlepší a nejznámější služba pro komunikaci přes internet Skype, nabízí uživatelům volání a video hovory zdarma po celém světě. Za poplatek je v nabídce je také volání přímo na mobilní telefony a pevné linky.

icon
Skype for iPhoneSkype Communications S.a.r.lSocial NetworkingFreeStáhnout

4Tinder

Aplikace Tinder je taková moderní on-line seznamka. Skrz ní můžete objevovat nové lidi nejen ve Vašem okolí. Každému uživateli můžete také poslat soukromou zprávu, či můžete hrát „hru“ v podobě poznávání lidí na základě označení fotografie tlačítkem Like.

icon
Tinder - Dating & New FriendsTinder Inc.LifestyleFreeStáhnout

5YouTube

Kdo by neznal portál YouTube, největší hudební archív internetu. Aplikace pro iPhone umožňuje naprosto vše, co webové rozhraní Youtube. Pokud jste věrný uživatel této sociální sítě, určitě aplikaci oceníte a budete jí využívat každý den.

icon
YouTube: Watch, Listen, StreamGoogle LLCPhoto & VideoFreeStáhnout

6Makeup Genius

Slečny, s aplikací Makeup Genius si můžete bez problémů upravovat barvu rtěnky, přidávat stíny či měnit make-up. To vše a mnohem více v reálném čase. Jak aplikace funguje se můžete podívat ve videu na YouTube.

Item not available.

7Dubsmash

Aplikace Dubsmash nabízí velice zábavnou komunikaci s přáteli. Ke svým fotografiím můžete přidávat různé vtipné zvuky, kterých jsou v aplikaci tisíce. Napodobovat můžete různé slavné osobnosti nebo například zvuky zvířat.

icon
Dubsmash - Videos for everyoneREDDIT, INC.Photo & VideoFreeStáhnout

8Instagram

300 milionů aktivních uživatelů mluví za vše! Instagram je už dlouhou dobu nejpoužívanější a hlavně nejoblíbenější sociální sítí pro sdílení fotografií a videí. Sledovat můžete jak přátele, tak ty nejžádanější celebrity.

icon
InstagramInstagram, Inc.Photo & VideoFreeStáhnout

9Viber

Další oblíbený on-line kecálek pro iPhone! Viber nabízí téměř stejné služby jako předchozí WhatsApp. Viber má navíc k dispozici také aplikaci pro počítače s Windows i OS X, takže můžete svým přátelům psát pohodlně od svého pracovního stolu.

icon
Viber Messenger: Chats & CallsViber Media SARL.Social NetworkingFreeStáhnout

10Snapchat

Velice populární sociální síť hlavně mezi teenagery. Snapchat umožňuje odesílat krátká desetisekundová videa a fotografie přátelům po celém světě. Přidávat můžete různé popisky vystihující danou situaci nbo můžete poslat prostě jen pozdrav.

icon
SnapchatSnap, Inc.Photo & VideoFreeStáhnout