Nejlepší aplikace pro Apple Watch. Využijte své hodinky naplno.

0
apple watch

Nejužitečnější aplikace pro Apple Watch

Pokud jste dali přednost chytrým hodinkám před těmi klasickými, určitě by vás zajímalo, co všechno můžete mít ve svých hodinkách. Chytré hodinky jsou především velmi elegantním společníkem a jejich funkce využije jak ředitel firmy, tak student střední školy. Zkrátka, každý si přijde na své. Na své Apple Watch si však můžete stáhnout spoustu aplikací, které vám usnadní vaše aktivity.

Apple Watch

1Password

Pokud se často pohybujete v administrativě a potřebujete rychle zjistit nějaké údaje, aplikace 1Password se k tomu výborně hodí. Na iPhonu si do aplikace uložíte údaje jako rodná čísla, hesla, telefonní čísla a podobně. Musíte také nastavit, které údaje se mohou na Apple Watch zobrazit. Alternativou je aplikace Cheatsheet, která funguje v podstatě úplně stejně.

icon
1Password - Password ManagerAgileBits Inc.ProductivityFreeStáhnout

Things 3 pro Apple Watch

Přestože je aplikace placená, patří mezi absolutní špičku mezi aplikacemi na poznámky. Pro Apple Watch stojí 249 Kč, balík pro všechna zařízení pak necelé 2 tisíce. Aplikace samozřejmě směřuje spíše na lidi v kancelářích. Pro jiná zaměstnání nebude mít až takový smysl a investice se nejspíš nevyplatí. Jedná se o připomínkový blok, kam si můžete jednoduše ukládat poznámky a úkoly, ale aplikaci si lze vyšperkovat a pohrát si s ní, protože je vskutku velmi propracovaná, čemuž zkrátka odpovídá i cena. Podrobný popis aplikace by vydal na samostatný článek. Pravdou ale je, že počáteční investice odradí spousty uživatelů. Alternativou jsou aplikace Bear nebo OmniFocus.

icon
Things 3Cultured Code GmbH & Co. KGProductivity$9.99Stáhnout

Carrot weather

Jak už z názvu vyplývá, v aplikaci najdete předpověď počasí. Aplikace je oproti nativní aplikaci Počasí velmi rozšířená a lze ji subjektivně nastavit podle toho, co zrovna potřebujete v aplikace vidět a najít.

icon
CARROT WeatherGrailr LLCWeatherFreeStáhnout

Streaks

Aplikace pro jednoduché počítání. Jednoduše si vytvoříte seznam věcí, které potřebujete za den udělat. V případě, že aktivitu splníte, kliknete na hodinky a ty vám započítají bod. Nemusíte tak počítat, kolikrát jste danou věc udělali a zda jste ji vůbec udělali. Hodí se například pro počítání cviků, lidí, ale třeba i káv vypitých za týden či měsíc.

icon
StreaksCrunchy Bagel Pty LtdHealth & Fitness$4.99Stáhnout

Slopes

Jednoduchá aplikace pro zaznamenávání trasy na sjezdovce. Vyhledáte areál ve kterém se nacházíte a spustíte aktivitu. S přáteli pak můžete porovnávat maximální a průměrnou rychlost, najeté kilometry nebo třeba nejdelší a nejrychlejší jízdu.

icon
Slopes: Ski & SnowboardBreakpoint Studio LLCSportsFreeStáhnout

Cardiogram

Jestli se vám zdá aplikace měření srdečního tepu od Applu málo podrobná, koukněte po Cardiogramu. Ten vám ukáže přímo na ruce aktuální tep i historii měření, a lidem se srdečními problémy může velmi pomoci. Nejenže tedy zjistíte, jak vaše srdce pracuje v zátěži, v klidu a v průběhu celého dne, ale může vám i zachránit život.

Item not available.

Shazam a Spotify

Určitě znáte tu situaci. Sedíte doma či v autě a v rádiu začne hrát písnička, kterou prostě musíte znát. Chcete vytáhnout mobil a zapnout Siri, ale mobil máte v batohu v kufru. Právě pro tuto situaci je aplikace Shazam na Apple Watch. Dokáže rozpoznat song a jméno uložit do historie, kde pak jméno bez problému najdete.

icon
Shazam: Music DiscoveryShazam Entertainment LimitedMusicFreeStáhnout

Spotify je alternativou pro Apple Music. Pokud tedy z nějakého důvodu nemusíte řešení od Applu, zastane jeho funkci aplikace Spotify. Dříve na hodinky dostupná nebyla, teď ji lze stáhnout i na Apple Watch.

icon
Spotify: Discover new musicSpotifyMusicFreeStáhnout

Wallet

Uživatelé iPhonu tuto aplikaci již důvěrně znají zejména díky Apple Pay. Co možná ale dost lidí neví, že Wallet a s ní i svoji kartu můžete stáhnout do svých chytrých hodinek. Pokud cestujete, do aplikace si můžete uložit i letenky a jiné cestovní doklady, které lze jinak poměrně jednoduše ztratit.

V for Wikipedia

Jednoduchá Wikipedie v aplikaci. Pokud máte k dispozici pouze hodinky, lze rychle a jednoduše najít požadovanou informaci během pár sekund. I na tak malém displeji slova přečtete poměrně snadno a pro studenty se naskýtá možnost jakéhosi taháku. Pokud vám ale učitelka hodinky zabaví, taková legrace jako s tahákem to nebude.

icon
V for WikipediaRaureif GmbHReference$2.99Stáhnout