Apple spustil prodej nabíjecího adaptéru, který má na svém výstupu USB-C konektor. Díky tomuto konektoru budete moc nabíjet svá zařízení. Tato rychlá nabíječka pro iPhone má 18 W. V současné době dostanete k iPhonu nabíječku, která má pouze 5 W. Apple na svých stránkách přímo uvádí, že tento adaptér je vhodný pro rychlo nabíjení iPhonu 8, 8 Plus, X, XS, XS Max a XR.

Jaký kabel k němu dokoupit?

Pokud opravdu chcete si tuto nabíječku pro rychlejší nabíjení pořídit, je potřeba si k ní zakoupit správný kabel. Důvodem je zakončení adaptéru USB – C konektorem. Vybrat si tedy musíte lightning kabel, který disponuje zmíněným USB – C portem. Jeden z takových můžete zakoupit přímo od Applu nebo u autorizovaných prodejců.

Rychlá nabíječka pro iPhone

Rychlá nabíječka pro iPhone v každém balení?

Podle někerých spekulací se začnou tyto nabíječky dodávat v každém balení iPhonů. Nové iPhony rychlonabíjení podporují už delší dobu a stále k nim dostáváme pomalý adaptér. U iPhonu XS Max nabíjení s takovou nabíječkou trvá opravdu velmi dlouhou dobu. Pokud bychom rychlé adaptéry dostávaly k iPhonu, ušetřilo by mu to velké množství pěnez.