Apple na letošní WWDC, která proběhla 3. června představil nový Mac Pro. Ten se stal, jak Apple během konference říkal, monstrem díky svému výkonu. Ačkoliv nejde o zařízení, které by bylo určené běžným uživatelům, tak nás zajímá, kdy se začne prodávat nový Mac Pro. Počítač od Apple, který pod svou poklicí toho schovává to, co žádný Mac před ním neměl.

Kdy se tedy začne prodávat nový Mac Pro?

Apple zřejmě nemusí již dál příliš pracovat na vývoji tohoto stroje. Vzhledem k tomu, že ho v celé jeho kráse ukazoval na konferenci, je jasné, že se nyní může soustředit na výrobu a distribuci. Odpověď na otázky, kdy se začne prodávat Mac Pro, Apple přináší prostřednitvím svých webových stránek pro Ameriku. Po rozkliknutí záložky Mac můžete na vrchní liště mezi ostatními počítači Mac vidět právě Mac Pro.

Podívejte se na všechny novinky z WWDC zde.

WWDC 2019. Shrnutí novinek, které Apple na konferenci představil.

Na podzim je tady

Apple na těchto svých stránkách tvrdí, že Mac Pro příjde na podzim. Krom toho mají zákazníci možnost si nechat zaslat upozornění na email, aby věděli, kdy mají tento stroj očekávat a mohli být mezi prvními, kdo ho bude mít. S Macem Pro se také začne prodávat  PRO Display XDR, který ale speciálně vyvinul pro potřeby profesionálů.

 

Kdy se začne prodávat Mac Pro