Jak jsme vás informovali v jednom z našich předchozích článků, T-Mobile nachystal pro své zákazníky na léto absolutně neomezená data. Surfovat budete rychlostí, na kterou jste zvyklí a to bez jakéhokoliv omezení na datovém balíčku. Více info o akci najdete zde. Podívejte se, jak aktivovat neomezená data na léto pomocí tohoto snadného návodu.

Neomezená mobilní data jsou skutečně tady! Na léto s nimi přichází T-Mobile.

Jak aktivovat neomezená data?

Uvidíte, že je to velice snadné. Pokud jste však nepřišli na to, jak aktivovat neomezená data, rádi vám s tím pomůžeme.

1. Otevřete aplikaci Můj T-Mobile

Pokud ještě samoobslužnou aplikaci od T-Mobile nemáte, stáhněte si ji nejprve zde. Kromě informací o vyučtování, aktuální útratě a zůstatku mobilních dat zde můžete hrát soutěže o zajímavé ceny. Včetně soutěže o iPhone XS.

2. Klikněte na banner vaše telefonní číslo

3. Kliknětě na + pro dukupování balíčků

4. Klikněte na Neomezená data na léto

5. Zvolte Aktivovat

Balíček je od jeho spuštění platný po dobu 30 dnů od aktivace. Nemusíte se však bát, že po jeho platnosti s neomezenými daty končíte. Stačí si pouze opět zapnout tento balíček naprosto totožným způsobem. Balíček můžete aktivovat kolikrát chcete až do ukončení této akce, což T-Mobile naplánoval na 31. sprna.

Mobilním datům ZDAR!

Neomezená mobilní data vám budou platit jednak samozřejmě po celé České republice, ale mimo to také ve všech zemích roamingové zóny 1. To znamená po celé Evropské unii. T-Mobile zítra, v pátek 21. června, spustí reklamní kampaň, kde bude tento svůj velice vstřícný krok pro své zákazníky dále propagovat.