Stejně jako každý rok, i letos Apple pořádá konferenci WWDC, kde představí ty nejzajímavější novinky. Součástí budou i nové systémy iOS, macOS, tvOS a watchOS, které Apple pustí mezi uživatele v podobě betaverze. Pokud tedy chcete událost sledovat živě a v té nejvyšší kvalitě, přečtěte si následující návod.

Kdy event proběhne?

Akce proběhne 3. června 2019 v 19:00 SELČ. Probíhat bude v McEnery Convention Center v San Jose ve státě Kalifornie. Přestože akce bude začínat až v 19:00, po celý den bude v centru doprovodný program, který účastníky přivítá a budou si moci vyzkoušet různé produkty od společnosti Apple.

Kde můžeme WWDC sledovat?

Sledovat můžete konferenci jak na Windows a Android, tak na zařízení s iOS nebo macOS. Pro zařízení s Windows Apple doporučuje použít prohlížeč Microsoft Edge. Stejně bude ale fungovat i na Google Chrome, či Mozilla Firefox. V případě užívání Androidu postačí Google Chrome. Odkaz ke sledování najdete zde.

Pokud máte iOS, stačí přejít na stránky Applu, které máte v rychlé volbě prohlížeče Safari. Po otevření kliknete na live přenosy a zde najdete přímý přenos akce. V podstatě totožný postup lze použít i v případě macOS. Přejdete na stránky Apple a poté najdete přímý přenos.

Co na nás Apple chystá?

Podle fanoušků Apple plánuje představení betaverzí systémů, které již bedlivě očekáváme. Jedná se o systémy macOS, iOS, tvOS a watchOS. Dočkáme se popisu jednotlivých novinek, které přibyly od posledních verzí předchozích systémů. Možné ale je, že Apple představí produkty, o kterých nemáme ani ponětí. V takovém případě by hlavní pozornost získaly novinky a operační systémy by byly pravděpodobně okrajovou záležitostí, přestože například iOS 13 je poměrně revoluční záležitostí.

Přehled novinek v iOS 13 si můžete přečíst v článku po kliknutí na odkaz níže.

iOS 13 odhaleno! Unikly screenshoty připravovaného systému.

Očekáváte nějaké konkrétní novinky, které by měl Apple představit nebo se chystáte konferenci sledovat jen tak? Dejte nám vědět do komentářů!