Na internetu se objevuje čím dál více kontroverzních obrázků nového designu iPhone 11. Jestli to bude skutečně číslo nové generace, se zatím neví. Obecně tuto generace můžeme označit jako iPhone 2019. Předpokládáme, že spolu s ním Apple představí také iPhone XR 2. Design iPhonu 11 můžeme očekávat na podzim podle předpokladů. Potvrzuje to více zdrojů.

Design iPhonu 11 se třemi čočkami

Čím víc proužků, tím víc Adidas. A čím víc čoček, tím víc iPhone. Tím se zřejmě Apple, ale obecně všichni výrobci mobilních telefonů, řídí. Podle fotografií krytů, které se dostaly na internet to vypadá, že nový iPhone, který výjde na podzim bude mít tři čočky fotoaparátu. Jak se vám design iPhonu 11 s líbí? Na nás působí lehce kontroverzně. Ale možná je to jenom o zvyku.

Design iPhonu 11

Apple musí chystat novinky

Jak jsme vás informovali už jednou v našem článku, Apple má s prodejem dobře našlápnuto. Ale oproti minulému roku mu poměrně klesl (článek zde). Design iPhonu 11 nebude to, co by uživatele pro nákup tolik nadchlo. Mnohem více uživatele uchvátí nové funkce. Právě ty bychom mohli od modelu, který výjde v září očekávat, aby se Apple zachránil.

Prodej iPhonu XR je enormní. V prvním kvartále tohoto roku si vedl velmi dobře.

Nemalé inovace by mohla přinést právě ona trojice fotoaparátů. Podle dostupných informací bude tento model iPhonu schopen fotit a natáčet na širokoúhlo, ale také na ještě extrémně širokoúhlý záběr. Ohledně objektivů se však vedou na internetu stále diskuze. Nezbývá nám nic jiného než si počkat na září.