Chůvička aneb miminko pod dohledem

0

Čekáte nebo už máte miminko a teď řešíte zda si pořídit chůvičku, aby jste měli vaše dítko pod kontrolou když spinká? Máme řešení! Chůvička pro iPhone vám skvěle nahradí přenosné chůvičky a ještě vyjde o pár stokorun levněji. 

Kvalitnější chůvičku dnes pořídíte přibližně za 1 500 kč, což není moc, ale proč neušetřit, když to jde. Společnost TappyTaps s.r.o. , která stojí za aplikací Baby Monitor 3G přišla s další aplikací pro vaše nejmenší ratolesti.

Jako první a nejdůležitější věc si budete muset nastavit telefonní číslo na které vás bude chůvička upozorňovat při jakémkoli hluku.

 

  
 

Mezi další možnosti nastavení patří citlivost snímání, máte na výběr ze tří úrovní (nízká, střední, vysoká).

V pokročilém nastavení máte dále možnosti:
1, čas opuštění místnosti – čas, po kterém se chůvička zapne
2, časování alarmu – čas, po kterém Vás chůvička upozorní na to, že není něco v pořádku
3, přehrávání „mámina hlasu“  – začne hrát Váš nahraný vzkaz miminku (například ukolébavka)
4, po přehrávání mámina hlasu – chůvička nejprve pustí Váš nahraný hlas, po nastavené době Vás upozorní

 

  
 

Když jsem aplikaci zkoušel, nastavil jsem citlivost na „vysoká“ a musím povědět, že jsem byl velmi mile překvapen. Nemusel jsem říct ani slovo, stačilo mírné fouknutí okolo mikrofonu a chůvička začala ihned vytáčet mé číslo.

Mezi přední vlastnosti chůvičky patří nahrávání vašeho hlasu. To znamená, nahrajete například ukolébavku na kterou vaše mimčo zvyklé a v moment, kdy se ratolest probudí, chůvička začne přehrávat váš uklidňující hlas (podle nastavení časového intervalu).  Stejně tak si můžete nastavit hlas, který začne hrát poté, co chůvičku zapnete.

 

  
 

Chůvička vám také bude zaznamenávat aktivitu spánku miminka po celou dobu od zapnutí chůvičky, až po její vypnutí. Takže si bez problému můžete zjistit, kdy mimčo plakalo nebo jak dlouho v kuse spalo.

 

iTunes link – 2,39€