Pokud se mezi našimi čtenáři najdou rodiče dětí, položíme vám otázku. Máte rádi své díte a Apple natolik, že byste ho poslali na letní tábor pořádáný právě Applem, nebo v žádném případě ně? Apple Camp se opět vrací a děti mají možnost se této jablečné táborové akce zúčastnit.

Registrace na Apple Camp se spustila včera

Apple včera spustil registraci na další ročník táboru Apple Camp. Na této letní události se mají možnost děti ve věku 8 – 12 let naučit skvělým dovednostem s produkty Apple. Akce jsou lehce koncipované jako Today at Apple. Zaměstnanci Apple Storu se však snaží více zaměřit na malé děti než na dospělé.

Today at Apple na vlastní kůži. Aneb nezapomenutelný zážitek z návštěvy Apple Store.

Jak Apple Camp probíhá?

Apple Camp neprobíhá tím způsobem, že by Apple poslal své zaměstnance s vašimi dětmi za město do přírody. Dá se říci, že se jedná o příměstské tábory. Tábory probíhají v Apple Storech a rodiče musí být po dobu trvání programu s dětmi v tomto obchodě. Program je rozdělený do bloků. Jeden blok trvá 90 minut a děti si mohou libovolně zvolit, o jaký blok mají zrovna zájem a o který ne.

Co se děti na Apple Campu naučí?

Akce se konají od 9:30 do 17:30 hodin. Během této doby probíhají workshopy na téma programování pomocí robotů od Sphero, učení se vytvřáření hudby s GarageBand nebo nahrávání a editace videí s iMovie pro iPad.

Jak se registrovat?

Pokud chcete, aby se vaše díte zúčastnilo, musíme vám říci, že v České republice stále není žádný z Apple Storů. Tím pádem se u nás žádné tyto akce konat nebudou. Apple připravuje tábory v USA, Kanadě, Itálii, Španělsku, Belgii a Švýcarsku. 24. června se spouští registrace pro Velkou Británii a Hong Kong. Pro registraci můžete navštívit tuto stránku.