Vyplatí se koupit AirPods nebo je to ztráta peněz?

Apple AirPods jsou v poslední době diskutované téma. Jedním důvodem je příchod druhé generace a pravděpodobný brzký příchod generace třetí. Tím hlavním důvodem je ale cena, díky které jsou sluchátka neustálým předmětem diskuzí a posměšků. Tím nejlepším pak zřejmě byl vtip porovnávající AirPods a konce elektrického kartáčku v uších uživatele. Cíl všech diskuzí je ale stále stejný, vyplatí se koupit AirPods?

Pro koho se AirPods vyplatí?

Nebudeme teď řešit cenu, to až později. Ve výsledku je daleko důležitější, zda vám bude specifický tvar sedět. Pro neznalé jde o tvar pro „nejklasičtější tvar ucha“. Sluchátka by měla sedět většině lidí. Předpokládám, že většina z našich čtenářů vlastní nebo alespoň někdy vyzkoušela EarPods. Pokud vám tato drátová verze v uších sedí, mohu vás uklidnit, že AirPods sedí mnohem lépe. Pokud EarPods příliš v lásce nemáte, níže najdete tip na alternativní produkty.

Výsledek obrázku pro earpods

Vyplatí se koupit AirPods?

Ještě než se vrhneme na konkurenci, rozebereme si cenu. Zatímco první generace pořídíte za cca 4 500 korun, druhou o přibližně 1 000 korun dráž. Pokud si nejste naprosto jistí, že chcete AirPods a váhate mezi levnější variantou u konkurence, neváhejte. Z hlediska zvuku se AirPods nevyplatí a navíc mají specifický tvar. Zde prostě platíte za jablíčko, kompatibilitu a kvalitu zpracovaní. Ano, je to tak. Na podrobnější popis těchto sluchátek se můžete podívat po kliknutí na odkaz níže.

AirPods 2 jsou na světě. Apple je představil

Která sluchátka jsou nejlepší?

Pokud tedy nepatříte do skupiny šťastlivců, kteří s těmito sluchátky nemají problém, nesmutněte. Na trhu je nespočet kvalitních kusů s klasickými gelovými špunty a sednou opravdu každému. Zde tedy najdete 5 nejlépe hodnocených špuntových sluchátek s cenou.

  1. Samsung Galaxy Buds – 3 900 Kč
  2. Beyerdynamic Byron BTA – 3 800 Kč
  3. Xiaomi Mi Dots – 2 000 Kč
  4. Jabra Elite 25e – 1 900 Kč
  5. JBL Free X – 3 390 Kč

Jste spokojení s klasickými EarPods nebo dokonce vlastníte bezdrátovou verzi AirPods? Napište nám do komentářů!