V zimě na hory s Českými sjezdovkami

0

Chystáte se v zimě na hory? Chcete znát aktuální stav sněhu a počasí na místě, na které se chystáte? Pokud ANO, tak by vám určitě neměla chybět aplikace České-sjezdovky. Aplikace obsahuje souhrn více než 200 sjezdovek v České republice i s přibližnou lokací místa.

Aplikace získává data ze stejnojmenné internetové stránky ČESKÉ-SJEZDOVKY.CZ, na které si můžete vyhledat nejen kolik je na sjezdovce sněhu a kde se nachází, ale také například ubytování.

České-sjezdovky

Jakmile aplikaci spustíte, zobrazí se vám mapa, na které uvidíte ikony koleček s hvězdičkou, ty označují sjezdovky. Pokud je kolečko červené znamená to, že sjezdovka a ani areál nejsou v provozu. Pokud je ale kolečko s hvězdičkou zelené, znamená to, že je areál a některá ze sjezdovek v provozu. Dole v liště aplikace se můžete přepnout z mapy na seznam všech sjezdovek. U každé sjezdovky je červený nebo černý čtvereček, který zase značí, zda je sjezdovka v provozu či ne. Dále v seznamu najdete aktuální stav sněhu a místo, kde se sjezdovka nachází.

 

  
 

Pokud kliknete na mapě na kolečko s hvězdičkou nebo na šipku v seznamu, zobrazí se vám základní informace o areálu – sněhová pokrývka, teplota, počet lanovek v provozu a provozní doba. V náhledu skiareálu najdete také odkaz „Více informací o skiareálu“.  Skrze tento odkaz se vám zobrazí se stránka se všemi informacemi o skiareálu. Dále je u každé sjezdovky náhled z webové kamery, snadno tak zjistíte stav sjezdovky nebo aktuální počasí.

 

  
 

Aplikaci určitě ocení nejen vášniví lyžaři či snowboardisté, kteří často střídají a objevují nové areály, ale také ti, kteří si chtěji užít pěkný den na horách a přitom mít hezké počasí a dostatek sněhu. České-sjezdovky je univerzální aplikace, tudíž když si jí jednou koupíte, můžete si jí stáhnout jak do iPhonu, tak do iPadu nebo iPodu.

Cena aplikace České-sjezdovky je 0,79€. (Univerzální aplikace)

SHARE
Další článekUkládejte soubory online s DropBoxem