TweetBot pro iPad – update pro iPhone

0

TapBots dnes ve večerních hodinách vydal velmi oblíbeného Twitter klienta i pro iPad. Zároveň vyšel update #2 pro iPhone. Právě po rozšíření Tweetbota na iPad, volali zákazníci již delší čas. TapBots toto přání vyslyšel a dnes splnil. Konečně se tedy dostává plnohodnotný klient, na jakého jste zvyklí z iPhone, i na jeho mladšího bratříčka, kde toto vše dostanete na větší a přehlednější obrazovce. Tweetbot pro iPad by měl obsahovat všechny své vlastnosti z iPhonu. Aplikace zachovává možnost správy několika účtů, stejně tak inteligentní push notifikace integrované do systému iOS 5. V brzké době Vám přineseme recenzi TweetBota z prostředí iPadu.

Update #2 pro iPhone přináší náhledy obrázků přímo v Timeline, toto mně osobně u TweetBota scházelo velmi. Právě tuto vlastnost ale nabízel konkurenční Echofon, bylo tedy jen otázkou času, kdy i TweetBota vývojáři takto vylepší. Další vítanou změnou je aktualizovaný přehled v Timeline, kdy se Vám v horní části objeví průhledná lištička s počtem nepřečtených Tweetu. Při rolování v Timeline pak lišta Tweety přehledně odečítá a vy tak máte neustále přehled, kolik nepřečtených událostí ještě zbývá. I zde se vývojáři opět inspirovali u jiné aplikace a to konkrétně, SimplyTweet 3. TweetBot 2.0 dále přináší možnost čtečky v jeho nativním prohlížeči, jemnější kontrast, nové zobrazení soukromých zpráv, vylepšené rolování a mnoho dalšího.

Tímto krokem TapBots opět jen upevnili své místo mezi Twitter kecálky a zdokonalili tak něco, co se již dokonalé zdálo. Pokud konkurenční vývojáři nebyli schopni nabídnout stejně kvalitní a úspěšnou aplikaci před updatem Tweetbota, dovolím si tvrdit, že nyní by jejich „kecálek“ musel být naprosto revoluční a přelomový, aby měl šanci se v App Store prosadit.

Naši recenzi na TweetBot si můžete přečíst zde: Recenze TweetBot

iPad TweetBot: jedna z prvních recenzí na YouTube

 

iTunes:  iPad 2,39€      iPhone 2,39€