Tři alternativní internetové prohlížeče pro iOS

0

Nevyhovuje Vám z nějakého důvodu originální applovský internetový prohlížeč Safari? Nezoufejte, v App Store je hned několik povedených alternativních prohlížečů třetích stran, které umožní pohodlné a bezstarostné brouzdání po internetu skrz iOS zařízení.

Seznam.cz

První v našem výběru je aplikace nejznámějšího internetového portálu Seznam.cz. Musím říct, že se Seznamem se mi pracovalo poměrně dobře, není také divu. Aplikace je totiž dosti podobná právě applovskému safari, konkrétně spodní lišta, která je prakticky totožná. Zobrazení nových oken je uspořádáno do velkých a přehledných karet, mezi kterými lze rolováním lehce přejíždět.  Prohlížeč nabízí také sdílení odkazů skrz různé sociální sítě a komunikační aplikace, jako je například Viber.

icon
Seznam.czSeznam.cz a.s.UtilitiesFreeStáhnout

Opera mini web browser

Samotný prohlížeč se ovládá vcelku příjemně a nabízí opravdu široké možnosti pro brouzdání po internetu. Opera mne zaujala především režimem pro šetření dat a ukládáním stránek pro offline prohlížení. Chytré tlačítko pro rychlé zobrazení oblíbených stránek je pak příjemný bonus. Praktická je také možnost filtrace obsahu z různých internetových stránek a zdrojů, se kterou tak máte Vámi žádané informace a novinky ihned k dispozici.

Item not available.

Chrome – web browser by Google

Velká výhoda googlovského prohlížeče Chrom, je možnost vyhledávání hlasem. Ta poměrně dobře rozeznává slova, která říkáte, a jednoduché výrazy vyhledá bez jakéhokoliv problému, díky tomu je vyhledávání rychlejší a pohodlnější. Příjemné je také zobrazení stránek, které máte aktuálně otevřené na svém PC či Macu. Google Chrome nabízí možnost neomezeného počtu otevřených stránek, anonymní režim prohlížení a mnohem více.

icon
Google ChromeGoogle LLCUtilitiesFreeStáhnout