Nová řada sluchátek Beats aneb totálně bezdrátová sluchátka

Apple odkoupil značku Beats by Dr. Dre v roce 2014. Tato společnost se zabývala vývojem sluchátek a přenosných reproduktorů. Nejvíce tuto značku proslavily reprodukty Beats Pill, které zaznamenaly obrovský úspěch především v USA. Apple představil novou řadu Powerbeats Pro. A to „totálně bezdrátová sluchátka„, které už nemají žádné kabely a takto humorně ji pojmenoval na svých stránkách.

Stvořeny pro sport

Sluchátka z řady Powerbeats byla navržena především pro sportovce a nabízela jak drátový model, tak model, který byl schopen zvuk přenášet přes Bluetooth. Ačkoliv se jednalo o bezdrátová sluchátka, právé a levé sluchátka propojoval kabel, který jste museli mít za krkem. Nová totálně bezdrátová sluchátka řeší tento problém.

 

Nově už bez propojovacího kabelu

Nová generace Powerbeats, která nese označení Powerbeats Pro se zbavila veškerých zbytečných kabelů. Za krkem už vám nic zavazet nebude. Sluchátka jsou k dispozici v barvách, které nesou názvy zářážející jako popis tohoto produktu. A to v slonovinové (béžová), méchové (tmavě zelená), v námořnické modři (tmavě modré) a v černé barvě. Protože v jednoduchosti je krása… Nebo spíše už ne.

Totálně bezdrátová sluchátka

Mohou tato sluchátka ohrozit AirPods 2?

Těžko říct, jestli tato sluchátka AirPods 2 skutečně předeženou. Přecejenom je Beats pro Apple až na druhé straně a AirPods mají stále větší úspěch. Zajímavé ovšem je, že nové generace obou dvou těchto sluchátek vyšly chvíli po sobě. Jaké novinky přinesly AirPods 2 si můžete přečíst zde.

AirPods 2 jsou na světě. Apple je představil