Kamenné prodejny Apple, tzn. Apple Story, se za období, kdy malobochodní síti Applu šéfovala Angela Ahrendts, staly nejen místem, odkud odcházíte s novým iPhonem nebo jiným zařízením. Apple vytvořil tato místa jako komunitní atrakci. Místo, kam se budete vracet a budete se sem vracet rádi. Denně se zde pořádají semináře Today at Apple.

Angela Ahrendts přešla k Airbnb. Je to po její kariéře v Applu nepochopitelné.

O čem Today at Apple jsou?

Na workshopech Today at Apple se společně se zaměstnanci Apple Storu naučíte základním dovednostem pro používání vašho Apple zařízení. Abyste nemuseli sledovat pouze obrazovku zařízení prezentujícího na velkoplošné obrazovce, Apple Vám zapůjčí iPady, které má vyhrazené speciálně pro tyto účely. K zařízení vám na workshop zapůjčí také sluchátka nebo jinou výbavu, pokud ji budete na zrovna potřebovat.

Jaké bylo osobní zúčastnění?

Sám za sebe mohu říct, že zúčastnit se worshopu Today at Apple byla pro mě jakožto fanouška Apple skvělá zkušenost. Nejenom workshop, ale celá prodejna se stala zábavou na dvě hodiny. Apple Store v Covent Garden v Londýně, nedaleko Trafalgar Square, je svou prodejní plochou jedním z největších Apple Storů. Pro zákazníky má vyhrazené rovnou tři patra, kde se vám bude věnovat speciálně školený personál. S prodejci si můžete zařízení před koupí vyzkoušet nebo se poradit, které by vám mohlo vyhovovat více.

Jaká mají Today at Apple témata?

Témata, na která se semináře pořádají jsou různá. Od rad pro upravování fotek pomocí iOS systému až po nápady a triky pro využívání kancelářské řady iWork. Mezi zajímavé workshopy patří také editace hudby nebo videa.

Zapojte, ptejte se, naučte se!

Zcela jednoduché kroky, nemyslíte? Do workshopů se může zapojit každý bez ohledu na to, jestli Apple zařízení má, nebo si ho jde teprve koupit, anebo o koupi nemá vůbec zájem. Akce je zcela bezplatná. Pokud Vám něco není jasné, je vám k dispozici hned několik prodejců, kteří vám rádi poradí a budou se vám věnovat. Je to skvěla příležitost, jak se naučit používat své zařízení tak, aby vám sloužilo co nejlépe a strávit čas v příjemné atmosféře Applu.

Today at Apple