Sega oznámila svůj nový mobilní projekt. Tento projekt spočívá v tom, že Sega distribuuje své hry na iOS a Android a to navíc zdarma. Tyto hry můžete hrát jak  s vloženými reklamami nebo bez reklam. Varianta bez reklam je za poplatek 59 Kč.  Všechny hry od Segy by měly být dostupné skoro všem uživatelům a budou k dispozici jako samostatné aplikace v App Store.

Ikony her jsou orámované žlutým rámečkem a v legendě je informace o projektu Sega Forever. První hry, které App Store nabídl byly Altared Beast, Phantasy Star II, Kid Chameleon, Comix Zone a Sonic The Hedgehog.

Známá je například hra Sonic the Hedgehog. Její grafika je dnes už součástí klasiky a žádné reklamy neuvidíte. Hratelnost je skvělá a hodně retro. Prostě vzpomínka na staré časy u televizorů, kde jsme si hry s velkým nadšením hrávali.

Sega má s projektem velké plány a chtěla by uživatelům nabídnout mnoho zajímavých vylepšení a mnoho nových her. Strategii zvolili hodně lákavou, protože hry není nutné platit. Proto jistě získají mnoho nadšených klientů, kteří na tuto klasiku nedají dopustit.