Lidská společnost se neustále mění. A to především ve směru využívání chytrých zařízení a využívaní internetového připojení. Většina služeb, kterou jsme byli zvyklí řešit jiným způsobem, dnes děláme přes internet. V poslední době dochází také k velkému rozšíření IPTV, což je televize, kterou sledujete přes internetové připojení. Takových služeb je na trhu hromada, ale SledovaniTV je pro uživatele Apple produktů obzvláště výjimečná.

icon
sledovani.tvsledovanitv.cz s.r.o.EntertainmentFreeStáhnout

SledovaniTV na všechna vaše Apple zařízení

SledovaniTV můžete sledovat na všech Apple zařízeních, která jste zvyklí používat. iPhone, iPad, iPod Touch jsou kompatibilní s aplikací pro iOS, kterou si můžete stáhnout z App Store zde. Tato služba má však ale jednu třešničku na dortu. Pokud máte Apple TV 4. generace nebo Apple TV 4K, můžete televizi sledovat přes internet i na tomto zařízení. Nemusíte si tak kupovat novou televizi a ani žádné předražené set-top-boxy, na které se vám bude doma zbytečně prášit a dříve nebo později se stanou nepodporované. Navíc budete svou Apple TV využívat opravdu naplno.

Chytrá televize a set-top-box

Pokud doma máte chytrou televizi Samsung, LG, Hisense, Panasonic nebo televizi se systémem AndroidTV, můžete využít aplikace a také si nemusíte kupovat žádnou další zbytečnou krabičku. Podrobnosti najdete zde. Pokud vaše televize nic takového nepodporuje a nemáte doma ani Apple TV a nechcete si ji pořizovat, můžete využít set-top-boxu, do kterého můžete později stáhnout i jiné aplikace. Tento set-top-box prodává přímo SledovaniTV přes své webové stránky.

Počet zařízení

Už se doma nikdy nebudete hádat, jestli se budete dívat na seriál nebo hokej. Služba podporuje tzn. multiscreen. To znamená, že můžete sledovat vysílání s jedním účtem na více zařízeních. Můžete mít připojenou jednu Apple TV, jednu chytrou televizi a k tomu stále sledovat obsah ještě na iPhonu. Pokud program nestíhate, můžete využít zpětného zhlédnutí, anebo si můžete pořad jednoduše nahrát a zhlédnout ho později na kterémkoliv zařízení.

Jaké starosti vám SledovaniTV ušetří?

Standardy televizního vysílání se stále mění. Pokud používáte obyčejnou anténu pro digitální pozemní vysílání, jistě víte, že po tom, co se ukončilo analogové vysílání, nás čeká další přechod. Z DVB-T na DVB-T2. Pokud tedy nemáte televizní tuner pro DVB-T2, musíte si zakoupit novou televizi nebo set-top-box. V tomto směru se za několik let však očekává další změna, kdy některé komerční stanice chtějí začít zpoplatňovat tento typ vysílání. Na to se bude opět vázat výměna koncového zařízení.

Pokud využíváte satelitní vysílání, pak si možná pamatujete, že jste před zhruba 5 lety museli vyměnit své přijímače, pokud nepodporovaly FullHD rozlišení. Instalace satelitu na střechu nebo balkón bytu není tak jednoduchá záležitost a ve výsledku poměrně nákladná.

IPTV vám ušetří starosti s měnícími se standardy a pořizování nových koncových zařízení. Nemusíte si lámat hlavu s instalací antén. Stačí se připojit k vašemu stávajícímu internetovému připojení pomocí kabelu anebo Wi-Fi. Sledování televize požaduje rychlost alespoň 1,2 Mb/s pro sledování ve standardním rozlišení.

Ceny balíčků

Ceny balíčků jsou velice lákavé. Liší se programovou nabídkou nebo také počtem hodin pro nahrávání pořadů. Pokud si nyní pořídíte balíček Základ v hodnotě 199 Kč měsíčně, na první měsíc budete mít televizi za 1 Kč. Pokud si nejste jistí, že vám budou balíčky vyhovovat, máte možnost je kdykoliv zrušit.

Přejeme vám příjemnou televizní zábavu přes internet!