Pamatujete si totálně bezdrátová sluchátka Powerbeats Pro? Název sluchátek, nad kterým jsme se společně (totálně) pousmáli? Tato sluchátka však ještě v České repubilce nejsou v prodeji. Nyní se dají předobjednávat ve Spojených státech a Kanadě.

Totálně bezdrátová sluchátka jako nový produkt od Beats

Co Powerbeats Pro nabídnou?

Tato sluchátka nabídnou podobné komponenty a funkce, jaké má nějnovejší generace AirPods. Čip H1, který umožní sluchátkům se ještě rychleji párovat s vaším iPhonem. Další výhodou těchto sluchátek bude delší výdrž na baterii při hovoru. Se sluchátky se bude dát využívat funkcí jako je „Hey Siri“ apod.

AirPods 2 jsou na světě. Apple je představil

Přizpůsobení pro vaše uši

Tato sluchátka, podobně jako jiné Beats sluchátka, mají možnost vyměnit koncový špunt a konstrukci, za kterou sluchátko drží na vašem uchu. Máte tak tedy skvělou možnost mít sluchátka upravená přesně pro sebe na míru. S AirPods se nijak jinak hýbat nedá, protože mají pevnou konstrukci a žádnou odnímatlenou část.

Spuštení prodeje Powerbeats Pro

Sluchátka se začnou v Americe a Kanadě posílat pro předobjednatele 14. května. Ke spuštění prodeje v Apple Storech a u jiných autorizovaných prodejců dojde o 4 dny dříve. O spuštění prodeje na trhu v České republice zatím nemáme žádné informace.

Cena sluchátek

Jak se dá očekávat, Apple si za tato sluchátka naúčtuje poměrně vysokou cenu. V USA půjde o cenu 249,95 dolarů, v Kanadě 329,95 dolarů. Pro český trh známe cenu přímo ze stránek Apple, kde se však zatím sluchátka nedají objednat. V Česku za sluchátka zaplatíme 6 699 Kč.