Powerbanka MiPow Power Tube 6000 je vyrobená speciálně pro ty kdo vlastní hodinky Watch a iPhony. Přímo v těle nabíječky je ukrytý  integrovaný a certifikovaný nabíjecí konektor právě pro Watch. Dobré je i to, že se dá Apple Watch a iPhone nabíjet zároveň, a to proto, že na horní straně powerbanky se nachází integrovaný Lightning kabel.

Powerbanka MiPow Power Tube 6000 má k dispozici kapacitu 6000 mAh. V praxi to tedy znamená, že může nabít:

  • 17krát Apple Watch Series 2
  • 2krát iPhone 7 Plus
  • 3krát iPhone 7.

Jestli chceme nabít jablečné hodinky v režimu nočního stolku, powerbanka od MiPow si s tím poradí. Má také stojánek o který si hodinky opřete. Na dobíjení iPadu ale tato baterka nestačí, protože nemá dostatečný výkon.

Baterie se zcela nabije během čtyř až pěti hodin klasickým microUSB konektorem, který se nachází v balení. Čtyři malé, ale jasné LED diody na přední straně nabíječky ukazují zbývající kapacitu nabití. Dobíjené zařízení a banku chrání použité technologie před zkratem, přepětím a jinými nechtěnými situacemi.

MiPow Power Tube 6000 váží pouhých 150 gramů a má velmi příjemný design. Nabíječka kombinuje eloxovaný hliník s plasty. V balení také najdeme látkový obal, kam můžeme baterii vložit. Vyhneme se tak jejímu poškrábání a znečištění.

Silikonový povrch integrovaného Lightning kabelu je celý bílý a časem se jistě ušpiní, ale na funkčnost to samozřejmě vliv mít nebude. Nabíječka je kompletně certifikovaná a po spojení se hodinky začnou ihned nabíjet.

Powerbanku MiPow Power Tube 6000 pořídíte za 3 399 Kč. Cena je sice vyšší, ale toto řešení všeho v jednom je jistě povedené. Uživatelé, kteří často cestují tuto nabíječku jistě ocení, neboť jim to alespoň z části usnadní balení.