Spotify

Spotify, nejpopulárnější streamovací hudební služba na světě se rozhodla rozšířit své studentské předplatené na dalších 31 zemí světa. Pro nás je dobrou zprávou to, že jednou z 31 zemí světa je i Česká republika.

Čeští studenti si tedy budou moci předplatit službu Spotify za poloviční cenu. Předplatné vyjde studenty asi na 2,99 € měsíčně, což je v přepočtu přibližně 80 Kč. Ve studentském předplatné jsou zahrnuty všechny prémiové funkce, jako je poslech bez reklam, možnost stahovat si skladby a alba pro offline poslech a lepší kvalitu audia. Studentské předplatné lze získat na dobu až 12ti měsíců, třikrát po sobě v případě, že jste stále student.

Výhodnější Spotify pro studenty se konkrétně rozšiřuje do těchto zemí: Rakousko, Austrálie, Belgie, Brazílie, Kanada, Chile, Kolumbie, Česká republika, Dánsko, Ekvádor, Estonsko, Finsko, Francie, Řecko, Hong Kong, Maďarsko, Indonésie, Irsko, Itálie, Japonsko, Litva, Lotyšsko, Mexiko, Německo, Nizozemsko, Nový Zéland, Filipíny, Portugalsko, Singapur, Španělsko, Švýcarsko a Turecko.

Pokud máte o toto zvýhodněné členství zájem, musíte navštěvovat akreditovanou instituci vyššího vzdělání. Dále pak musíte doložit dostatečné informace k ověření, zda splňujete všechny podmínky. Například informace jako jméno, e-mailovou adresu, datum narození, platnou vzdělávací instituci nebo jiné dokumenty použité k ověření, dále pak také platební údaje. Pokud vás nabídka služby Spotify zaujala a studujete v součastnosti vysokou školu, můžete se zaregistrovat přímo zde.