Repasované MacBooky nabízí kombinaci nízké ceny, kvalitního výkonu a roční záruky – pokud se vám tedy počítač v následujícím roce rozbije, dostanete své peníze zpátky. MacPodpora přináší právě takový kompromis ceny, záruky a kvality.

Jde o firmu se sedmiletou tradicí, která nabízí prodej repasovaných certifikovaných Macbooků, které prošli opravou techniků certifikovanými firmou Apple Macintosh.

Na cenu jednotlivých zařízení se můžete podívat na webových stránkach https://macpodpora.cz/cenik-refurbished-macbooks/. Na některé MacBooky se nabídnut krycí servisní program od Applu (tzv. Apple Care).

Máte také možnost vrácení zařízení do 14 dní bez udání důvodu, pokud Vám tedy MacBook nebude z nějakého důvodu vyhovovat, jeho vrácení vás nebude nic stát. Také zdarma dostanete nový nabíjecí adaptér (standardní cena 2.590 Kč).

Pokud nemáte o koupi nového počítače zájem, MacPodpora nabízí rovněž vylepšení výkonu vašeho stávajícího zařízení. Je možné navýšit kapacitu disku a či operační paměť a zrychlit tak macbook na výkon nových Maců.

Servis můžete kontaktovat na jejich webových stránkách nebo na facebookové stránce MacPodpory.