Jarní Keynote se odehraje dnes. Budete ji sledovat?

Dnes večer, 25. března 2019 Apple pořadá další konferenci, kde představí své nové produkty. Na co se můžeme těsit jsme sami zvědaví, protože už velmi mnoho produktu stihl Apple vydat během minulého týdne. Co od jarní Keynote očekávat nikdo s jistotou neví. Ale jsou jisté domněnky.

Vyjádření k již představenému

Je velmi pravděpodobné, že Apple na této jarní Keynote zmíní 3 produkty, které představil minulý týden. Ať už nové Macy nebo AirPods 2. Tato informace je přecejenom ještě velmi horká a bude zajímavé od různých lidí slyšet, jak vývoj těchto produktů vlastně probíhal.

AirPods 2 jsou na světě. Apple je představil

Okopírování Netflixu

Apple se před pár lety inspiroval službou Spotify, kterou v podstatě okopíroval a vzniklo Apple Music. Apple se snažil sebevíc, ale Spotify má s počtem uživatelů stále navrch. Pokusy Applu byly 3 měsíce zdarma nebo to, že služba je dostupná i na telefonech s operačním systémem Android. Apple již dlouho dobu vykazuje aktivity o natáčení vlastních seriálů a filmů. Jestli bude s „Apple Movie„, nebo jak bude tado služba nazvaná, stejný scenář, se možná velmí brzy dozvíme.

iOS 13 a více emotikon

Představení nových operačních systémů pro mobilní zařízení Apple obvykle probíhá právě na jarni Keynote. Pokud se nedočkáme přímo představení iOS 13, je možné, že nám Apple dá vědět o subverzi iOS 12. Pravděpodobně s číslem 12.2. Pokud Apple třináctku představí, pak se ji jako uživatelé dočkáme jako obvykle až na podzim po hlavní Keynote. Co lze od iOS 13 očekávat jsme Vám již psali zde.

iOS 13. Na co se můžeme těšit a čeho se naopak nedočkáme?

Zapomenutý iPod touch

iPhony zažívají takový boom, že občas jsou konkurecí také pro jiné produkty od samotného Apple. Typickým příkladem je iPod. Přehrávač hudby, se kterým Apple přišel ještě dávno před iPhonem. Od prvního modelu prošel zásadními změnami. iPod touch je v podstatě omezený iPhone. Toto zařízení má také iOS a veškeré jeho funkce, jak je známe, ale neumožňuje připojení do mobilní sítě. Čímž se právě nabízí otázka, proč by se uživatelé iPod kupovali, když všechno co umí, má jejích iPhone. Někdo ty důvody mít může. Například cena, která je mnohem příznivější.

Na iPodu touch 7. generace by se mohl změnit design, který u aktuálního modelu připomíná iPhone 5S na iPhone 6 nebo třeba i X. Pravděpodobně s nový modelem příjde možnost autorizace přes Face ID nebo Touch ID.

Jarní Keynote