Jak nainstalovat aplikace Tutuapp a TweakBox?

0
Jak nainstalovat

Placené aplikace z App Store zdarma. Jak na to?

V posledních dnech se nám v soukromých zprávách i v komentářích začaly množit dotazy na to, kde aplikace stáhnout. Ani jedna se totiž nevyskytuje v App Store a samotná instalace také vyžaduje několik kroků, které by normálně nebyly samozřejmostí. Pojďme se tedy podívat, jak stáhnout a nainstalovat tyto dvě aplikace.

Jak a kde stáhnout aplikace?

Vzhledem k tomu, že aplikace dosud nebyly umístěny do App Store, lze je stáhnout na oficiálních webových stránkách konkrétní aplikace.

TweakBox stáhnete jednoduše tak, že kliknete na odkaz zde. Poté zvolíte možnost Install Now a počkáte na instalaci. V případě že by nastal problém, budete muset využít aplikaci Documents. Návod na tuto aplikaci najdete po kliknutí na odkaz níže. Po instalaci jednoduše aplikaci otevřete.

Placené aplikace z App Store ZDARMA díky jednoduché aplikaci!

Aplikaci TUTUApp lze nainstalovat tak, že kliknete na odkaz níže. Poté jděte do nastavení a nastavte čas v telefonu o rok dozadu. Pokud je 21. května 2019, nastavte datum na 21. května 2018. Poté se vraťte a stáhněte aplikaci.

Download

Jak nainstalovat aplikaci?

Po stažení zbývá aplikaci otevřít. Několik málo šťastlivců bude vpuštěno do aplikace bez větších problémů. Případně budete dotázáni na verzi operačního systému. Zbytek bude muset aplikaci ověřit v nastavení, k čemuž vás obě aplikace bez problému navedou a zvládne to i absolutní laik s elementární znalostí angličtiny. Po několika měsících vyprší certifikát aplikace a budete nucení aplikaci přeinstalovat. Jedná se však o několik málo minut.


Tento postup není legálním způsobem získávání licencí k aplikacím a redakce nenese žádnou odpovědnost za případné postihy, problémy se zařízením či kompatibilitou.