„Jak nahraji film do iPadu?„ Tak tuto otázku slýchám čím dál častěji, není také divu, když jsou iOS zařízení (iPhone, iPad, iPod) každým dnem populárnější a pořizují si je snad všechny věkové generace.

Postup, pro nahrání filmu do iPadu nebo jiného iOS zařízení je vcelku jednoduchý a budou Vám k tomu stačit celkem tři věci, 1. iPad, 2. aplikaci pro přehrávání videa (VLC Player) a iTunes.

V první řadě si musíte do iPadu stáhnout nějakou aplikaci pro přehrávání videa, já osobně Vám doporučím AVPlayer HD nebo VLC Player, který je navíc zadarmo. Oba přehrávače mám vyzkoušené a jsem s nimi velice spokojen.Nyní je zapotřebí stáhnout a nainstalovat iTunes do PC, což můžete udělat prostřednictvím odkazu, který naleznete níže. Jakmile budete mít staženo a nainstalováno, spusťte iTunes a připojte iPad.

Stáhnout iTunes

iPad by se měl v tuto chvíli načíst a měl by se Vám zobrazit v pravém horním rohu společně se šipkou na jeho bezpečné odebrání. Pokud se tak stalo, klikněte na něj. V horní liště (viz. obrázek níže) vyberte druhou položku „Aplikace“.

nahravani-souboru-do-ipadu-1

V horní části se zobrazí náhled stránek z Vašeho iPadu, na této stránce sjeďte úplně dolů, kde už bude připravený seznam aplikací, do kterých lze nahrát nějaký soubor (například dokumenty, písničky…), Ze seznamu vyberte přehrávač například právě VLC Player (viz. obrázek níže). Jakmile tak uděláte, aplikace se zabarví modře, v tuto chvíli už stačí jen kliknout na tlačítko přidat, které se nachází vpravo dole.

nahravani-souboru-do-ipadu-2

Ve vyskakovacím okně vyberte umístění filmu a následně i film, který chcete do iPadu nahrát, kliknete na tlačítko „Přidat“ a je hotovo, film se Vám úspěšně nahrává do iPadu. Teď už zbývá jen vzít iPad, spustit aplikaci, pohodlně se usadit a promítání může začít.

nahravani-souboru-do-ipadu-3

icon
OPlayer Lite - media playerJonathan YoungUtilitiesFreeStáhnout
icon
AVPlayerHDEPLAYWORKSEntertainment$2.99Stáhnout
  • Insidios Thalion

    Super děkuju pomohlo mi to 🙂

  • Jaroslav Suppík Soukup

    Perfektní akorád ani VLC ani AV player mi nepřehraje film se zvukem čím to může být??

  • Becky Rich

    I would like to share my experience regarding media players. I have used many media players but not satisfied with their performance except one. I have tried a media player named PlayerXtreme and found the app very amazing. It gives the best experience of watching movies and videos anywhere in any format. You can also cast your favorite videos and live streaming on your television screens through its chrome cast and airplay feature. It gives a Smooth HD 1080p playback and boosts volume up to three times the original sound without compromising the sound quality. In my opinion, PlayerXtreme is one of the best media player app in both iOS and Android. This app also allows me to hide folders and activate guest mode so that the guest user can’t see the hidden folder and files in it. Give it a shot!