Facebook připravuje Messenger pro Mac po tom, co tuto chatovací platformu začal nabízet také jako aplikaci pro počítače s operačním systémem Windows. Pokud Messenger používate velmi často, pak se pro Vás jistě stane toto nové rozhraní Messengeru skvělým parťákem. Ušetřit vám také může datový balíček, pokud máte omezené datové připojení na svém počítači Mac.

Informace z uníků informací

Messenger pro Mac nemá žádné zmíněné oficiální informace. O této novince se ví o uniklých informací z blogu Facebooku. Po velice krátké době však tato informace z webu Facebooku zcela zmizela. Podle informací, které se na internetu objevily, bude tato verze umět všechno, co umí ta mobilní. Užít si tak můžete skupinových videohovorů, které například prohlížeč Safari doposud nepodporuje.

Kdy bude Facebook Messenger pro Mac dostupný?

To se samozřejmě jako vždy přesně neví… Podle předpokladů některých expertů a portálu iGeneration se tato verze Messengeru uvolní pro uživatele na konci tohoto roku. Jak to ale přesně bude, se teprve dozvíme. Je přitom hodně pravděpodobné, že je tato aplikace již ve fázi testování.

Chystá Facebook velké změny své sítě?

Facebook také chystá změnit celý svůj vzhled. Pravděpodobně se tak snaží reagovat na trendy současných designů sociálích sítí. Jak bude změnu konkrétně směrovat, je také ve hvězdách. Ale hrubý náhled přímo od Facebooku máme a zprávu o této novince pro vás připravujeme.