Ecoute – když Vás hudba baví

0

Je všude kolem nás, každý den se sní setkáváme a ladně si jí pouštíme k tělu. Bez ní by byl můj iPhone asi tak významný, jako rybník bez vody. A proto pro ni chci to nejlepší, tedy nejlepší přehrávač, se kterým mě poslouchání bude bavit ještě více. Ano myslím tím hudbu, mou každodenní partnerku.

Původní Applovský přehrávač iPod je po novém updatu opravdu skvělý, tedy co se designové stránky týče. Jinak se v iPodu nic nezměnilo, všechny jeho vlastnosti zůstaly stejné. Jenže Ecoute i tohle překoná.

Ecoute z Macu na iOS. Ano, původně byla Aplikace Ecoute dostupná pouze pro platformu Mac, kde s ní jsem nadmíru spokojen. Před časem jsem s nadšením objevil Ecoute i pro iOS, tedy přesněji pro iPhone. O verzi pro iPad jsem zatím nezaslechl ani slůvko, bohužel.

Alternativních přehrávačů hudby je v Appstore opravdu mnoho, ale kolik jich opravdu stojí za to? Podle mě je to právě a pouze Ecoute.

Všechno pod rukou, přesně tak je to v Ecoute. V horní liště je seznam všech potřebných prvků. Tedy – Playlists, Songs, Albums a tak dále. Po liště se pohybujete tahem ze strany na stranu. Na úplném kraji je lupa, ta jak je zvykem slouží k hledání v hudbě. To je vše, co skrývá horní nabídka.

  
Pokud jste v právě v některé z nabídek Playlists, Albums, Artists, Genres, Compilation nebo Composers písničky jsou zobrazeny do složek s náhledovým obrázkem alba nebo autora. Po vybrání složky vyskočí menší okénko se seznamem písniček. Jakmile nějakou pustíte, zobrazí se ve spodní liště název, tlačítko pro sdílení a také pro play/pause. Po tapnutí na tuto lištu se zobrazí časový posuvník. Lišta se dá také vysunout směrem nahoru, když toto provedete zobrazí se téměř klasický iPod, tak jak ho známe.

  
V pravém rohu se nachází tlačítko pro zobrazení všech skladeb ve složce a v levém tlačítko pro sdílení. Spodní lišta zobrazuje klasicky tlačítka pro ovládání hudby. Po tapnutí na lištu vyjede možnost hodnotit skladbu hvězdičkami.

V položce Songs nenaleznete žádné složky, jako u ostatních nýbrž seznam všech skladem, které v iPhone máte.

Ecoute nabízí také pohodlné sdílení na sociální sítě Twitter, Facebook, Last.fm.

Co se nastavení týče, to nehledejte přímo v aplikaci, protože se před námi ukrylo přímo do hlavního nastavení. V něm najdete jen pár položek na doladění celého přehrávače. Konkrétně tedy povolení funkce zamíchat třesením, povolení gest, iTunes match a módu pro leváky.

icon
EcouteJulien SagotMusic$0.99Stáhnout