Jaké jsou možnosti pronájmu Apple zařízení?

Apple každý rok chrlí nová zařízení, která jsou vždy o krok napřed než jejich starší modely. Pokud se chce inovativní firma udržet na trhu, potřebuje stále nové, kvalitní a ještě rychlejší vybavení. Nejen reklamní agentury, grafická studia, mediální agentury a redakce potřebují používat Apple zařízení na plné obrátky.

Apple operativní leasing

Zákazník má stále k dispozici nejnovější technologie na trhu, ale běžné starosti s nákupem, podporou, servisem a následným prodejem zařízení zcela odpadají. Zákazníkovi tak zůstane jen příjemné využívání nejnovějších Apple zařízení bez dalších starostí.

apple leasing

Pronajměte si Mac třeba na 2 roky

Pronájem IT techniky, který je spojený s komplexní správou je to, co dnes firmy potřebuji a využívají, pokud se chtějí věnovat svému podnikání na 100%. Nevhodný nebo neúplný servis zařízení, jež společnost vlastní, bývá často příčinou ztráty dat či přerušení provozu, což může vést k finančním ztrátám a časovým deficitům.

Pokaždé máte nejnovější vybavení

Velkou výhodou je používání vždy nejnovějších modelů hardware, které si sami zvolíte. Dle přání zákazníka jsme schopni zařízení upravit nebo upgradovat, rozšířit kapacitu úložiště nebo zajistit synchronizaci všech zařízení.

Špičkový servis

Zákazník má možnost využít služby „Next Business Day“ (NBD). Díky NBD má zákazník možnost v případě poruchy zařízení, mít k dispozici náhradní zařízení nebo jeho opravu do 24 hodin. Každé zařízení lze pojistit proti krádeži, odcizení, mechanickému poškození, polití nebo pádu a veškeré servisní opravy hardwaru jsou po dobu pronájmu hrazeny z tohoto pojištění.

Možností je spousta

Požadavků na leasing je hodně a každý zákazník potřebuje tak trochu jiné podmínky. Operativní leasing lze přizpůsobit na období 12 až 50 měsíců. Nejčastěji si zákazníci pořizují variantu 24 měsíců, která je finančně nejvýhodnější. Na veškeré zařízení lze sjednat pojištění a prodlouženou záruku na dobu až 36 měsíců. Zákonná lhůta je pro OSVČ a firmy 1 rok.

Nejoptimálnější varianta do podnikání

Zařízení se pořizuje bez akontace nebo navýšení. Veškeré měs. splátky jdou rovnou do přímých nákladů jsou předem jasně stanovené a fixní, a zařízení se nemusí odepisovat z účetnictví.

Nový MacBook nebo iMac

Nejnovější modely Apple Mac jsou velmi přehledně znázorněny a popsány jejich konfigurace vždy na stránkách Apple.cz.

Operativní leasing se stává v dnešní době velmi pomocným nástrojem pro získání nejnovějších produktů společnosti Apple tak, aby společnost ani její zaměstnance nebrzdil výkon zastaralého vybavení.

www.macleasing.cz