Vše co aktuálně víme o Apple TV+. Novinky a zajímavosti.

0
Apple TV+

Apple TV+: Vše co víme.

Apple právě pracuje na velké spoustě filmů, seriálů a různých show, které již zanedlouho budeme moci zhlédnout na připravované platformě Apple TV+. Zároveň obsazuje úspešné herce, moderátory a jiné hvězdy, které ještě zvýší kvalitu a atraktivitu obsahu. Platforma se tak stane přímou konkurencí pro Netflix.

Co je to Apple TV+?

Apple TV+ je název pro novou streamovací platformu od společnosti Apple. Pracovat bude na všech zařízeních, přestože hlavní myšlenkou je provoz na Apple TV. Služba nabídne několik desítek různých seriálů, filmů nebo třeba přímé přenosy různých show. Apple takto řeší krizi, kterou vyvolaly nízké prodeje iPhonů. Jablečný gigant proto začal poskytovat více služeb a zatím se tento krok jeví jako velmi správný.

Zajímavosti o platformě

  1. Ve službě nenajdeme žádné reklamy
  2. Pro určitou skupinu uživatelů bude služba zdarma
  3. Oblíbený seriál či film můžete pohodlně rozkoukat na jednom zařízení a poté zhlédnout na jiném bez ztráty jediného momentu
  4. Služba bude umožňovat odběr ostatních platforem jako jsou HBO, Noggin nebo třeba MTV Hits bez nutnosti otevřít jinou aplikaci
  5. Dostupná bude ve více než 100 zemích
  6. Využít službu budou moci i uživatelé Samsung Smart TV, Sony Vizio, LG TV a Amazon Fire TV

Kolik si Apple řekne?

Podle všeho by měla být platforma dostupná za 10 – 15 dolarů za měsíc, což je v přepočtu asi 230 až 350 korun. Za tuto cenu buduete mít k dispozici hned několik exkluzivních seriálů, které budou dostupné pouze pro TV+. Zda budou za stejné peníze dostupné i ostatní platformy v čele s HBO je otázkou. Pravděpodobně však bude nutné připlatit si nějakou službu navíc, která umožní tyto platformy spustit.

Kde Apple TV+ spustíme?

Služba bude dostupná v oficiální aplikaci jménem Apple TV app, díky které budete moci kontrolovat svůj účet a sledovat statistiky obsahující počet zhlédnutých filmů, dobu strávenou u sledování a očekávat se dá i limit, který lze momentálně nastavit na zařízeních s operačním systémem iOS.

Apple TV+

Líbí se Vám tato služba, nebo ji vidíte jako zbytečnou vzhledem k velké konkurenci ostatních společností?