Konkrétně se jedná o sluchátka Powerbeats 3 Wireless a Beats Studio Wireless přes uši. V reklamních spotech, které budou k vidění na stránkách produktů a internetu, se objeví Kylie Jenner a obě společnosti také získaly od této celebrity potěšující ocenění.

„Sluchátka Beats od Dr. Dre a Balmain spojuje láska k hudbě, módě a kultuře. Oslavujeme rozmanitost, inovace a neustálé výzvy. Právě díky tomuto spojení se zrodilo naše jedinečné partnerství. Jsme společně přesvědčeni, že bez rozmanitosti, kterou nám hudba přináší, náš svět nebude nic. Hudba je vlákno, které nás všechny spojuje, což nám umožňuje snít a dává nám způsob, jak uniknout“.

Cena této speciální edice je vyšší, než u klasické verze. Powerbeats 3 Wireless se prodává v klasické verzi za 199 USD, zatímco v limitované je to 249 USD.

Beats Studio Wireless přes uši je v klasickém provedení za 379 USD a v novém designu stojí 599 USD. Zatím se tyto unikátní produkty prodávají jen na americkém e-shopu a nelze tedy předpokládat, zdali se vůbec dostanou také na náš trh.