Apple Park odhalen. V čem spočívá tajemství okolo duhového oblouku?

0

Tajemství duhových oblouků uvnitř Apple Parku odhaleno.

Až donedávna byl nově postavený Apple Park jedno velké tajemství. Vybudováním se nejen splnil sen Steva Jobse, ale Apple také vytvořil perfektní pracovní zázemí pro svoje zaměstnance, kteří tak mají důvod se do práce těšit o něco více. Pro nás uživatele je však celý park velká neznámá a nebýt fotek z dronu, které nedávno unikly na veřejnost, nevěděli bychom v podstatě nic.

Apple Park

Na fotce můžeme vidět samotný střed Apple Parku a duhový oblouk. Právě tento oblouk přilákal poměrně velkou pozornost a spousty spekulací o tom, co by to mělo být.

Duhová hudební stage

Jednat by se mělo o stage, kterou Apple připravil pro svoje zaměstnance za účelem zpestření pracovního dne nebo pro pořádání zaměstnaneckých večírků. Do Apple Parku není povolen vstup nikomu kromě zaměstnanců, žádné exkurze ani pohovory. Apple si své soukromí hlídá více než dost a toto je jedno z opatření, které je naprosto nezbytné. Pokud tedy nejste vyloženě zaměstnancem Applu, dostanete se pouze do muzea na okraj budovy.

Apple Park bude otevřen za účasti celebrity

Že není otevření Apple Park jen další z událostí, které Apple pořádá dokazuje i fakt, že přímo v Apple Parku živě vystoupí světoznámá celebrita Lady Gaga a symbolicky tak otevře Apple Park jako takový. Zároveň by se mělo zavzpomínat na legendárního Steva Jobse, který se dá považovat za duchovního otce Apple Parku.

Apple Park

Apple Park je sídlem Applu již přes rok

Otevření Apple Parku je teď ale více než symbolické. Oficiálně totiž funguje jako sídlo Applu již přes rok. Zaměstnanci si podle svých slov na pracoviště již zvykli, přestože měli původně problém. Celá budova je prý totiž velmi vzdušná a většina kanceláří je řešena jako open space, na což nebyli zaměstnanci kalifornské společnosti zvyklí. Vše je ale o zvyku a podle všeho již všechno běží bez problému.