Apple dnes získal 43 nových patentů. Uvedl to dnes ve své zprávě americký patentový úřad. Pod číslem 9,699,546 je například mimo jiné uveden další patent, který stojí za zmínku. Naznačuje totiž, jaká by měla být AirPods v budoucnu. Na základě patentu by měla mít tato bezdrátová sluchátka zabudované biometrické senzory. Dále Apple získal take patenty, které souvisí se sluchátky Beats nebo iPhonem 6.

V sérii desítek patentů Apple se čas od času objeví něčím netradiční nebo zvláštní patent. Například v únoru 2015 získala společnost patent s názvem Apple Electric Car, Inc. Showed up in Today’s Granted Patents. Nyní si na svůj seznam společnost Apple připsala stejný patent pod číslem 9,967,540 s názvem Golf Scoring, marketing and reporting system and method of operation.

Můžete si prohlédnout tento golfový vozík se zlatým logem Apple na fotografii, kde v pravé části stojí Steve Wozniak s investorem. IproCar, jak se golfový vozík jmenuje, má pro zobrazování skóre zabudovaný dokonce i iPad.

Zatím je to nepravděpodobná možnost, ale vypadá to, že tento autonomní IproCar nahradí Project Titan, od kterého Apple před nedávnem upustil. Uvidíme, jestli se tato možnost stane skutečností a jakými neobvyklými patenty nás Apple opět překvapí.