Aplikace Zvednout to? Už se vám nedovolají ti, kteří jsou pro vás nežádoucí

0
Zvednout to?
Nemáme rádi když nám vyzvánějí lidé o kterých víme, že jejich hovory jsou pro nás nedůležité. Proto nás velmi potěšila nová aplikace Zvednout to? Hovory o které nestojíme dokáže zablokovat. Tato aplikace spolupracuje s iOS, aby vás dokázala upozornit, když volá nějaké neznámé číslo.
Aplikace Zvednout to? v původní verzi měla za úkol pouze oznámit jestli nejde o nějakou reklamu nebo telemarketing. Čeští vývojáři přišli se zlepšením pro verzi 2.0, která je k dispozici v App Storu. Proto si můžeme nyní nastavit, pokud zavolá číslo o které nestojíme, aplikace Zvednout to? ho automaticky zablokuje.
Zvednout to?
Pokud sami uznáme za vhodné, že neutrální nebo negativní čísla nebudeme přijímat můžeme si zdarma aktivovat PRO funkci. Aplikace Zvednout to? má u telefoních čísel na výběr ze tří možností zhodnocení: pozitivní, negativní a neutrální. A nyní je na nás pro která čísla se rozhodneme a kterým nedáme šanci aby nás obtěžovaly.
Může se zatím stát, že objevíme tlačítka a informace pro zaplacení a odemčení PRO funkce, to by se však mělo změnit. Tato novinka totiž bude zdarma. Vývojáři původně za ni žádali jednorázový poplatek 3 eur. Nakonec se rozhodli aplikaci ponechat zdarma, respektive za cenu 2 eura, což je cena aplikace Zvednout to? v App Storu.
V aplikaci Zvednout to? od první verze můžeme hodnotit nahlašovaná čísla, názvy bankovních institucí a dalších
10 000 čísel v databázi.
Verze 2.0 mimo blokování má také k dispozici možnost nahrát neznámé číslo do aplikace přímo ze seznamu hovorů.
Ti co již aplikaci Zvednout to? používají určitě vnímají její užitečnost. Investice dvou eur se určitě vyplatí a nelitují. A pokud chceme mít od takových telefonátů navždy klid, stačí zmáčknout tlačítko a již se nám nedovolají. K dispozici je také slovenská verze
Zdvihnúť to? se slovenskými čísly.