6 super aplikací na iOS a watchOS, které dnes stáhnete zcela zdarma (14.4.2017)

0
iOS a watchOS

Server Letem světem applem přišel se seznamem šesti zajímavých aplikací na iOS a watchOS, které jsou dnes zcela zdarma. Bohužel se může celkem snadno stát, že nějaká z aplikací bude za plnou cenu, to nemůžeme nijak ovlivnit, co ale můžeme s jistotou říci je to, že v době publikování tohoto článku byly všechny aplikace zdarma.

Orasis HD
OrasisHD je jednou z oblíbených HDR aplikací. Dokáže pořídit pouze jeden jediný snímek a automaticky ho přetvořit v dobře exponovanou, přirozeně vypadající fotografii, která je co nejvíce podobná pohledu, kterým jste ji přirozeně zachytili.

icon
OrasisHDVassilios VonikakisPhoto & VideoFreeStáhnout

AcePlayer Plus
AcePlayer je aplikace, která je schopná na vašem iPhonu přehrát filmy a jiná videa téměř všech formátů. Kromě video formátů si poradí i s hudbou nebo třeba fotografiemi. Mediální soubory jednoduše přesunete do vašeho iOS zařízení pomocí iTunes.

icon
AcePlayer PlusRany YuenMusic$2.99Stáhnout

X Sky
Aplikace xSky je jakýmsi virtuálním teleskopem pro iOS zařízení. Díky ní můžete prostřednictvím svého smartphonu objevovat vesmír. Můžete si zobrazit Slunce, Měsíc, hvězdy, hvězdné soustavy i galaxie, donekonečna zoomovat a vychutnat si zkoumání vesmíru za doprovodu hudby a zvukových efektů.

icon
xSkyOleg SurEducationFreeStáhnout

Daily Steps
Nemáte fitness tracker ani chytré hodinky, které by počítaly, kolik kroků denně ujdete? Přenechte tento úkol svému smartphonu. Uživatelské rozhraní aplikace je jednoduché a samotná aplikace nevyžaduje žádné speciální nastavení. Své hodnoty můžete snadno sdílet s rodinou i přáteli.

Item not available.

Towers Rush
Jste připraveni bránit se před útočícími monstry? V Towers Rush budete muset umět porazit Orky, nemrtvé, skřety a řadu dalších nepříliš sympatických postav. Obraňte své středověké opevnění, zlepšete své schopnosti a užijte si tuto jedinečnou strategickou hru.

icon
Towers RushCheuk laiGames$1.99Stáhnout

Block vs. Block
Kdo by nemiloval hry ve stylu legendárního Tetrisu? Aplikací tohoto typu není nikdy dost. Ne všechny jsou ale zábavné, kvalitní a dobře vypadající. Block vs. Block vás určitě bude bavit. V nabídce má šestnáct rozdílných tvarů a čtyři různé speciální položky, ovládání hry je jednoduché a uživatelské rozhraní příjemné na pohled.

icon
Block vs BlockOscar TsangGames$2.99Stáhnout