5 nejlepších aplikací na úpravu fotografie pro iPad

0

Jako vášnivý iPhonefotograf rád své pořízené snímky upravuji, z počátku jsem se snažil fotografie rychle upravit v iPhone, ale velikost displeje mi neposkytovala takový komfort jako iPad.

Moje hlavní kritéria při hledání nových editorů jsou vždy rychlost / jednoduchost / kvalita úpravy fotografie. Vím, že takové iPhoto je dokonalý nástroj, ale dle mého názoru na rychlou úpravu „moc“ složitý.

Vyber fotku, přidej efekt, dolaď barvy a exportuj! Tak asi takhle u mě probíhá úprava snímků. A tady jsou editory!Luminance

Jednoduchý editor od vývojářů Subsplash, ve kterém snadno vyberete z několika skvělých efektů, snadno doladíte detaily barev, kontrast či expozici. Editor nabízí také možnost ořezání fotografie již na předdefinované, ale i vlastní poměry stran. Upravenou fotografii můžete následně exportovat na sociální sítě, odeslat emailem nebo uložit do alba.

 

Item not available.

Pix

Kouzlo míchání efektů, tak přesně tohle vystihuje Pix. Míchání až tří efektů do sebe dokáže vykouzlit opravdu krásné fotografie. Dalším pěkným doplňkem je vybrání z mnoha vrstev, jako například kouřové kolečka, západ slunce a dalších. A na konec nesmí chybět ani doladění fotografie pěkným rámečkem, kterých je v aplikaci také pěkná hromádka.

 

Item not available.

Pixlromatic

Opět rychlý editor. Po přidání fotografie vybereme jeden z několika skvělých efektů. Stejně jako u editoru Pix jsou zde na výběr i vrstvy na fotografii, od rozmazaných světel po vrstvu, která udělá fotografii poškrábanou. Nesmí chybět ani možnost doplnění fotografie o rámeček, kterých je opět hned na výběr několik. Export fotografie je všude celkem stejný, možnost sdílení na různé sociální sítě a uložení do alba.

 
Item not available.

Snapseed

Můj nejoblíbenější editor a určitě nejen můj, svou jednoduchostí a kvalitou si získá každého! Na výběr je zde hned několik možností, jak fotografii vyšperkovat. Od automatické úpravy přes přidání vyvážení barev na jednotlivá místa až po doladění detailů (struktury fotografie atd). Tím ovšem Snapseed nekončí, spíše začíná. Proměnění fotografie v černobílou nebo přidání efektu „Drama“, několik krásných rámečku, zaostření na vybrané místo díky „Tilt-shift“. Tak přesně to a mnohem víc nabízí tento editor.

 
icon
SnapseedGoogle LLCPhoto & VideoFreeStáhnout

FX PhotoStudioHD

Jak jsem zmínil na začátku, vyber fotku, přidej efekt, dolaď barvy a exportuj! Tak přesně tak funguje PhotoStudio. To nabízí velkou škálu efektů, které můžete samozřejmě různě kombinovat a přidávat do oblíbených. Každý efekt můžete navíc doladit podle svého tak, aby sedl přímo na danou fotografii. Samozřejmě nechybí zde ani možnost oříznutí, otočení, úpravy velikosti nebo doladění barev fotografie.

 
Item not available.