10,5″ iPad Pro už nekoupíte. Apple ho přestal prodávat.

0
10,5

Prodej 10,5″ iPad Pro Apple jednoznačně utnul

Ačkoliv to je pro mnohé překvapení, tak všechno tomu předvídalo. Slevy u prodejců a představení nových generací iPadu bylo jedny z mnoha důvodu, proč Apple definitivně ukončil prodej 10,5″ iPad Pro. Není to poměrně škoda?

Velikostí oblíbený

10,5″ iPad Pro svou velikostí seděl velkému množství uživatelů. Nebyl moc malý, ale zároveň nebyl ani moc velký. Zkrátka dokonalý kompromis mezi mobilním zařízením a notebookem – tablet. Práce na něm je velice pohodlná a psát se dá velmi komfortně i na klávesnici na obrazovce.

S klávesnicí pro pohodlnější práci

Smart Keyboard Folio od Apple je další cestou, jak se tento iPad mohl přiblížit k přenosnému počítači. Pokud je pro vás praktičtější psát na fyzické klávesnici, dostali jste spojení obalu, ve kterém je klávesnice integrovaná.

10,5" iPad Pro

Apple Pencil

U tohoto iPadu Apple nezapomněl ani na kreativce. Pokud jste se chtěli vyřádit podle svého uvážení, anotovat poznámky a dokumenty během sekundy a velmi pohodlně, stačilo použít Apple Pencil. Když se Apple Pencil vybije, stačí ji na malý moment zapojit do lightning konektoru iPadu a za chvíli je stylus připraven pracovat dále.

Výprodeje

Ačkoliv tento model iPadu už u Apple nekoupíte, stále ho nabízí prodejci, kteří mají skladové zásoby za atraktivní ceny. Ale opatrně, ať neváháte dlouho. Pravděpodobně se poslední kusy doprodají velice rychle. Verzi s 256 GB zakoupíte u iStyle za akční cenu 19 220 Kč.