10 aplikací, které by neměli chybět žádnému Apple nováčkovi

1

Koupili či dostali jste svůj vůbec první iPhone, iPad či iPod? Pokud ano, jsem si jist, že po důkladném prozkoumání obsahu balení a vyzkoušení několika základních funkcí, jste otevřeli App Store a začali hledat aplikace, které by z Vašeho zařízení udělali naprostou špičku, kterou již nebudete chtít odložit. Proto Vám přinášíme seznam deseti aplikací, které by jste si určitě měli pořídit.

Viber

Bezplatné volání a sms přímo z iPhone a iPodu. Ano, je to tak! Stačí, aby druhá strana měla také nainstalovaný Viber. Samozřejmě musíte být připojeni k Wi-fi síti nebo mít aktivní mobilní internet. Poté už nic nebrání dlouhým hodinám hovorů a stovkám odeslaných sms, které můžete obohatit o různé smajlíky či samolepky. Viber sám rozpozná, kdo z Vašich kontaktů aplikaci používá, takže Vám ulehčí jeden krok ke komunikaci.

icon
Viber Messenger: Chats & CallsViber Media SARL.Social NetworkingFreeStáhnout

Instagram

Nejpopulárnější fotosociální sít, která kdy existovala. Instagram má milióny uživatelů na celém světě, proto by jste ani vy neměli chybět. S aplikací Instagram můžete sdílet své pořízené fotografie, přidávat k nim různé efekty a jinak je upravovat, sledovat uživatele kteří Vás ohromí svým fotografickým umem, lajkovat, komentovat a mnohem víc. Instagram rozhodně patří k mým nejoblíbenějším aplikacím pro iPhone.

icon
InstagramInstagram, Inc.Photo & VideoFreeStáhnout

Facebook

Další sociální síť, kterou již určitě představovat nemusím. Pokud tedy máte účet na Facebooku, není nic jednoduššího, než si stáhnout tuto aplikaci a mít tak svůj Timeline pořád pod kontrolou. Aplikací od Facebooku najdeme v App Store hned několik, za zmínku určitě stojí také Facebook Messenger, který Vám ulehčí chatování s přáteli.

icon
FacebookFacebook, Inc.Social NetworkingFreeStáhnout

SoundHound

V rádiu hraje písnička, která se Vám líbí, ale vy bohužel nevíte, jak se jmenuje?! Díky této aplikaci už tento problém nenastane. SoundHound totiž umí rozpoznat o jakou skladbu se jedná, stačí mu dát poslechnout krátký kousek z ní. Aplikace používá k vyhledávání internet, pokud internet v mobilu nemáte, nemusíte zoufat. SoundHound umí uložit nahraný kousek a jakmile se následně připojíte k Wi-fi, tak rozpozná skladbu.

icon
SoundHound - Music DiscoverySoundHound, Inc.MusicFreeStáhnout

My Data Manager

Čeští operátoři mají celkem drsné podmínky pro mobilní internet, proto je tu aplikace My Data Manager, která celkem přesně hlídá přenesená data. V aplikaci si stačí nastavit objem dat, který máte předplacený a o zbytek se postará manager. Můžete také nastavit hodnoty, při kterých Vás manager upozorní, že jste překročili nastavený objem dat.

icon
My Data Manager VPN SecurityDistimo B.V.UtilitiesFreeStáhnout

Youtube

Každý určitě zná Youtube, největší hudební archív internetu. Aplikace pro iOS zařízení je hezky minimalisticky zpracovaná a umožňuje naprosto všechno co webové rozhraní Youtube. Takže pokud jste věrný uživatel této sociální sítě, určitě aplikaci oceníte a budete jí využívat každý den.

icon
YouTube: Watch, Listen, StreamGoogle LLCPhoto & VideoFreeStáhnout

SnapSeed

V App Store jsou tisíce aplikací na úpravu fotografií. SnapSeed se ovšem řadí ke špičce z nich. Jednoduchost, originalita, intuitivnost to vše tuto aplikaci stoprocentně vystihuje. Pokud patříte mezi fotografické nadšence a rádi fotografie upravujete, tak by Vám určitě aplikace neměla v iZařízení chybět.

icon
SnapseedGoogle LLCPhoto & VideoFreeStáhnout

TuneIn Radio

Rádi posloucháte hudbu a nebaví Vás česká ohraná rádia?! Tak přesně pro Vás je tu TuneIn Radio, aplikace, která nabízí stovky internetových rádií v jedné aplikaci řazených podle stylů či oblíbenosti. Jednotlivá rádia si můžete přidávat do oblíbených a vytvářet si tak své rádiové playlisty.

icon
TuneIn Radio: Live News, MusicTuneInMusicFreeStáhnout

DropBox

Podle mého názoru nejlepší online uložiště dokumentů, fotografií a souborů, které existuje. Aplikace je multiplatformní – Mac OS X, Windows, iOS a Android, tudíž soubory budete mít přístupné ve všech zařízeních, které vlastníte. K dispozici je samozřejmě i webové rozhraní Dropboxu, se kterým máte přehled o svých souborech i bez nainstalované aplikace. Základní prostor pro Vaše data je 2 GB, které lze rozšířit i na 5 GB a to zdarma.

icon
Dropbox: Photo & Cloud StorageDropbox, Inc.ProductivityFreeStáhnout

TomTom – Europe

Původní mapy jsou dobré a dokonce i Turn by turn navigace funguje pěkně, ale mít navigaci, je vždy výhoda. App Store nabízí hned několik kvalitních navigací. Podle mě je nejlepší právě TomTom, který má skvělé a často aktualizované mapy, příjemné uživatelské rozhraní, lehké ovládání a příjemný hlas paní, která Vás upozorňuje při trase.

Item not available.